Białystok romantyczne miasto zamenhofa Powiększ
EAN9788373440548
ISBN978-83-7344-054-8
Oprawatwarda

Białystok romantyczne miasto zamenhofa

01001628

Autor: Przemysław Andruk

INSTYTUT WYDAWNICZY KREATOR

24 godziny + czas dostawy

Jeśli plany a realizacja często odbiegają od siebie..., a Ty planowałeś spędzić urlop na Podlasiu warto zaopatrzyć się w tą pozycję!

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 42 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

49,80 zł

Oszczędzasz:

7,50 zł

Cena internetowa:

42,30 zł

Opis


Odwiedź Białystok, jakiego jeszcze nigdy nie miałeś okazji oglądać. Piotr Mojsak i Przemysław Andruk niezwykle obiecujący adepci fotografii zabiorą Cię na wyprawę w głąb romantycznego serca tego cudownego miasta. Poznasz w jej trakcie najwspanialsze budynki w tym mieście. Odwiedzisz miejsca, w których żył Ludwik Zamenhof. Zachwycisz się nocną panoramą stolicy Podlasia i zrozumiesz, jak ten niepozorny okulista mógł zostać swoistą ikoną wolności i tolerancji. Człowiekiem, który jest jednym z najbardziej cenionych na świecie Polaków. Człowiekiem, którego życiowe idee wciąż trwają, wiele lat po tym jak ich twórca opuścił ten świat.

Pobierz fragment

Opinie

Oceń 
2009-07-27

Mieszkam w Białymstoku od urodzenia i nie sądziłem, że jest on w stanie mnie jeszcze czymkolwiek zaskoczyć. Te same ulice i budynki. Ci sami ludzie. Te same, znajome od dzieciństwa, miejsca. Okazuje się jednak, że nie miałem zupełnie racji. Wystarczyło, że sięgnąłem po kolejny album Instytutu Wydawniczego Kreator. Przepiękne iluminacje, nietypowe fotografie dotychczas znanych miejsc i uchwycony romantyzm wszystkich przedstawionych miejsc sprawił, że nie byłem w stanie oderwać od tego albumu wzroku. Od teraz patrzę na wszystkie miejsca zupełnie innym okiem, pamiętając wciąż urok przedstawiony na fotografiach Panów Andruka i Mojsaka. To miasto jest bowiem jak diament, który może wyglądać jak najzwyklejszy kawałek oszlifowanego szkła. Jeśli jednak zostanie on oszlifowany i umieszczony w pięknej kolii może rozbłysnąć tysiącami kolorów, które nie pozwolą oderwać od niego wzroku.

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Białystok romantyczne miasto zamenhofa

  Białystok romantyczne miasto zamenhofa

  Jeśli plany a realizacja często odbiegają od siebie..., a Ty planowałeś spędzić urlop na Podlasiu warto zaopatrzyć się w tą pozycję!

  W pakiecie taniej