Obniżona cena! Dieta dla umysłu Powiększ

Dieta dla umysłu

01555035

Autor: Antonina Malinkiewicz

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


-24,80 zł

Cena katalogowa:

29,80 zł

Nasza cena:

5,00 zł

Co należy jeść, by być wysportowanym przez długie lata? Większość ludzi odpowie bez wahania. A jaka powinna być nasza dieta, aby zachować umysł w jak najlepszej kondycji? Na to pytanie odpowiedzą już niestety tylko nieliczni. A cóż decyduje o sukcesie, jeśli nie sprawność umysłu i umiejętność wykorzystania go w trudnych sytuacjach? Autorka nie tylko wymienia produkty, które powinien jeść każdy, komu zależy na jak najlepszej kondycji umysłu. Podaje ona również gotowe diety, dzięki którym pogodzimy szczupłą i wysportowaną sylwetkę z fantastycznym stanem naszych neuronów i mózgu. Zatem smacznego…i na zdrowie.

EAN 9788373773097
Format 16.5 x 24 cm
Oprawa miękka

Patronat medialny

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2008-04-25

Moje dziecko miało problemy w szkole. Wraz z mężem codziennie odrabialiśmy z nim lekcje i staraliśmy się tłumaczyć trudne zagadnienia, lecz nie przynosiło to żadnych efektów. Wciąż kiepskie oceny i wstyd na wywiadówkach. Po zastosowaniu porad zawartych w tej książce oceny mojego synka zaczęły się stopniowo piąć w górę. Teraz już się nie boję chodzić na wywiadówki.

  • 2 z 3 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2015-11-27

dieta dla umysłu

czas otworzyć się na wiedzę znajdującą się wokół nas. Ta książka pokazuje łatwe sposoby na lepsze funkcjonowanie w życiu codziennym. Dlatego znalazła się w moim ręku.


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Dieta dla umysłu

Dieta dla umysłu

Autorka wymienia produkty, które powinien jeść każdy, komu zależy na jak najlepszej kondycji umysłu.