Obniżona cena! Dieta dla umysłu Powiększ

Dieta dla umysłu

01555035

Autor: Antonina Malinkiewicz

Studio Astropsychologii

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


-24,80 zł

Cena katalogowa:

29,80 zł

Nasza cena:

5,00 zł

Co należy jeść, by być wysportowanym przez długie lata? Większość ludzi odpowie bez wahania. A jaka powinna być nasza dieta, aby zachować umysł w jak najlepszej kondycji? Na to pytanie odpowiedzą już niestety tylko nieliczni. A cóż decyduje o sukcesie, jeśli nie sprawność umysłu i umiejętność wykorzystania go w trudnych sytuacjach? Autorka nie tylko wymienia produkty, które powinien jeść każdy, komu zależy na jak najlepszej kondycji umysłu. Podaje ona również gotowe diety, dzięki którym pogodzimy szczupłą i wysportowaną sylwetkę z fantastycznym stanem naszych neuronów i mózgu. Zatem smacznego…i na zdrowie.

EAN 9788373773097
Format 16.5 x 24 cm
Oprawa miękka

Patronat medialny

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2008-04-25

Moje dziecko miało problemy w szkole. Wraz z mężem codziennie odrabialiśmy z nim lekcje i staraliśmy się tłumaczyć trudne zagadnienia, lecz nie przynosiło to żadnych efektów. Wciąż kiepskie oceny i wstyd na wywiadówkach. Po zastosowaniu porad zawartych w tej książce oceny mojego synka zaczęły się stopniowo piąć w górę. Teraz już się nie boję chodzić na wywiadówki.

  • 2 z 3 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2015-11-27

dieta dla umysłu

czas otworzyć się na wiedzę znajdującą się wokół nas. Ta książka pokazuje łatwe sposoby na lepsze funkcjonowanie w życiu codziennym. Dlatego znalazła się w moim ręku.


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Dieta dla umysłu

Dieta dla umysłu

Autorka wymienia produkty, które powinien jeść każdy, komu zależy na jak najlepszej kondycji umysłu.

Brak tej pozycji na stanie.

Specjalnie dla Ciebie proponujemy: