AFA Klamath algi w proszku (80 g) USDA Detoks + Układ nerwowy Powiększ

AFA Klamath algi w proszku (80 g) USDA Detoks + Układ nerwowy

23223118

HANOJU Deutschland GmbH

7 dni + czas dostawy

7 dni


Cena katalogowa:

189,00 zł

Nasza cena:

187,90 zł

Suplement diety zawierający algi AFA Klamath (Aphanizomenon flos-aquae) suszone przy użyciu zaawansowanej technologii Refractance Window®.
Deskrypcja:
AFA Klamath posiada w swoim składzie ponad 20 antyosydantów, wszystkie niezbędne aminokwasy, wiele najistotniejszych enzymów, około 70 minerałów i także około 70 mikroelementów oraz prawdziwe bogactwo witamin, a w szczególności witaminy B12. Warto podkreślić, że AFA Klamath zawiera w swoim składzie niemal dwukrotnie więcej chlorofilu niż pozostałe zielone źródła składników odżywczych i posiada też więcej pierwiastków śladowych oraz wspomnianej wcześniej witaminy B12. Odznacza się także wysoką zawartością protein (do 75%) o dużym stopniu przyswajalności przez organizm.
Pochodzenie surowca:
Aphanizomenon flos-aquae (AFA) jest tak oryginalna i posiada tak unikalny skład właśnie przez fakt, jak bardzo jest wymagająca. Występuje tylko w jeziorze Klamath w Oregonie, USA i i nigdzie więcej. Wszelkie próby wyhodowania jej gdzie indziej zakończyły się niepowodzeniem. Rejon na jakim występuje jest młody i odznacza się wyjątkowo wysoką aktywnością wulkaniczną. Woda w jeziorze jest krystalicznie czysta i bez przerwy filtrowana, jest też doskonale natleniona, a jej odczyn pH jest stosunkowo wysoki. Ważną rolę dla AFA odgrywa także szerokość geograficzna, na jakiej znajduje się ww. jezioro - charakteryzuje się ona bowiem wyjątkowo krótkimi dniami w zimie oraz długimi i słonecznymi w lecie. W połączeniu z wysokością na jakiej znajduje się Klamath - ok. 1300m n.p.m. – niesie to za sobą skutek wzrostu i możliwości pozyskiwania AFA wyłącznie na przełomie lata i jesieni (w zimie wegetacja jest zatrzymana).
Skład dziennej porcji:
Składnik odżywczy: Zawartość w 2 gramach: % ZDS*
Witamina A 1100 mcg 137 %
Witamina B12 6,4 mcg 256 %
Chrom 11,20 mcg 28 %
Żelazo 3,3 mg 24 %
Chlorofil 1179 mg /100 g brak
*ZDS – zalecane dzienne spożycie
Dzienna porcja:
Zalecane 2 gramy
Składniki:
AFA Klamath (Aphanizomenon flos-aquae) 100%
Sposób użycia:
2 gramy dziennie rozmieszane z dużą ilością wody, najlepiej spożyć pół godziny przed posiłkiem.
Zawartość netto:
80 gram
Cechy produktu:
             
Uwagi:
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.
Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia duże znaczenie ma zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia.
Producent:
HANOJU Deutschland GmbH Zum Rennplatz 6, 49401 Damme

Hanoju to uznany niemiecki producent szerokiej gamy suplementów diety, produktów ekologicznych, produktów egzotycznego pochodzenia oraz soków. Filozofia firmy opiera się na trzech filarach: pozyskiwaniu produktów z najwyższej jakości certyfikowanych upraw, przetwarzaniu i pakowaniu produktów zgodnie z najwyższymi standardami, oraz innowacyjności, której szczególnym wyrazem jest ciągłe poszerzanie oferty. Źródło pochodzenia wszelkiego rodzaju suplementów diety oraz produktów ekologicznych jest kluczowym czynnikiem decydującym o ich wartości, skuteczności oraz bezpieczeństwie.
Ceryfikat ekologiczny D-NI-006-19649-BCD wydany przez ABCeRT AG
Hanoju pod tym względem należy do absolutnej czołówki producentów w branży. Potwierdzeniem tego są uznane i najważniejsze certyfikaty zgodne z normami Unii Europejskiej. Podstawowymi kryteriami, którymi kieruje się firma Hanoju są bezpieczeństwo, czystość oraz optymalna zawartość substancji czynnych. Parametry te nigdy nie są przedmiotem kompromisu i mają swoją cenę. Najistotniejsze jest dostarczenie Klientom najwyższej jakości produktów.
EAN 0

Polecamy również

W pakiecie taniej

Napisz opinię

AFA Klamath algi w proszku (80 g) USDA Detoks + Układ nerwowy

AFA Klamath algi w proszku (80 g) USDA Detoks + Układ nerwowy

AFA Klamath zawiera aż do 75% protein, o bardzo wysokim stopniu przyswajalności - żadne inne zielone źródło składników odżywczych nie posiada tak dużo chlorofilu, witaminy B12 czy pierwiastków śladowych.