AFA Klamath algi w proszku (80 g) USDA Powiększ

AFA Klamath algi w proszku (80 g) USDA

23223118

HANOJU Deutschland GmbH

7 dni + czas dostawy

7 dni


Cena katalogowa:

189,00 zł

Nasza cena:

187,90 zł

Suplement diety zawierający algi AFA Klamath (Aphanizomenon flos-aquae) suszone przy użyciu zaawansowanej technologii Refractance Window®. AFA Klamath posiada w swoim składzie ponad 20 antyosydantów, wszystkie niezbędne aminokwasy, wiele najistotniejszych enzymów, około 70 minerałów i także około 70 mikroelementów oraz prawdziwe bogactwo witamin, a w szczególności witaminy B12. Warto podkreślić, że AFA Klamath zawiera w swoim składzie niemal dwukrotnie więcej chlorofilu niż pozostałe zielone źródła składników odżywczych i posiada też więcej pierwiastków śladowych oraz wspomnianej wcześniej witaminy B12.
Dzienna porcja: Zalecane 2 gramy
Skład dziennej porcji:
Składnik odżywczy: Zawartość w 8 tabletkach: % ZDS*
Witamina A 1100 mcg 137 %
Witamina B12 6,4 mcg 256 %
Chrom 11,20 mcg 28 %
Żelazo 3,3 mg 24 %
Chlorofil 1179 mg /100 g brak
*ZDS – zalecane dzienne spożycie
Sposób użycia: 2 gramy proszku dziennie rozmieszane w szklance wody lub innego napoju, najlepiej pół godziny przed posiłkiem
Zawartość netto: 80g proszku z AFA Klamath
Pochodzenie surowca: Aphanizomenon flos-aquae (AFA) jest tak oryginalna i posiada tak unikalny skład właśnie przez fakt, jak bardzo jest wymagająca. Występuje tylko w jeziorze Klamath w Oregonie, USA i i nigdzie więcej. Wszelkie próby wyhodowania jej gdzie indziej zakończyły się niepowodzeniem. Rejon na jakim występuje jest młody i odznacza się wyjątkowo wysoką aktywnością wulkaniczną. Woda w jeziorze jest krystalicznie czysta i bez przerwy filtrowana, jest też doskonale natleniona, a jej odczyn pH jest stosunkowo wysoki. Ważną rolę dla AFA odgrywa także szerokość geograficzna, na jakiej znajduje się ww. jezioro - charakteryzuje się ona bowiem wyjątkowo krótkimi dniami w zimie oraz długimi i słonecznymi w lecie. W połączeniu z wysokością na jakiej znajduje się Klamath - ok. 1300m n.p.m. – niesie to za sobą skutek wzrostu i możliwości pozyskiwania AFA wyłącznie na przełomie lata i jesieni (w zimie wegetacja jest zatrzymana).
Cechy produktu:
   
Uwagi: Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.
Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia duże znaczenie ma zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia.
Producent: HANOJU Deutschland GmbH

Hanoju to uznany niemiecki producent szerokiej gamy suplementów diety, produktów ekologicznych, produktów egzotycznego pochodzenia oraz soków. Filozofia firmy opiera się na trzech filarach: pozyskiwaniu produktów z najwyższej jakości certyfikowanych upraw, przetwarzaniu i pakowaniu produktów zgodnie z najwyższymi standardami, oraz innowacyjności, której szczególnym wyrazem jest ciągłe poszerzanie oferty. Źródło pochodzenia wszelkiego rodzaju suplementów diety oraz produktów ekologicznych jest kluczowym czynnikiem decydującym o ich wartości, skuteczności oraz bezpieczeństwie.
Ceryfikat ekologiczny D-NI-006-19649-BCD wydany przez ABCeRT AG
Hanoju pod tym względem należy do absolutnej czołówki producentów w branży. Potwierdzeniem tego są uznane i najważniejsze certyfikaty zgodne z normami Unii Europejskiej. Podstawowymi kryteriami, którymi kieruje się firma Hanoju są bezpieczeństwo, czystość oraz optymalna zawartość substancji czynnych. Parametry te nigdy nie są przedmiotem kompromisu i mają swoją cenę. Najistotniejsze jest dostarczenie Klientom najwyższej jakości produktów.
EAN 0

Polecamy również

W pakiecie taniej

Napisz opinię

AFA Klamath algi w proszku (80 g) USDA

AFA Klamath algi w proszku (80 g) USDA

AFA Klamath zawiera aż do 75% protein, o bardzo wysokim stopniu przyswajalności - żadne inne zielone źródło składników odżywczych nie posiada tak dużo chlorofilu, witaminy B12 czy pierwiastków śladowych.