Obniżona cena! Twoje poprzednie wcielenia Powiększ

Twoje poprzednie wcielenia. Jak je odkryć i świadomie wykorzystać w obecnym życiu

01001991

Autor: Atasha Fyfe

Studio Astropsychologii

Past lives. Discover and connect with your past lives to cre

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 20,57 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

39,90 zł

Nasza cena:

28,73 zł

To życie nie jest Twoim pierwszym, jakie przeżywasz. Wszystko co wcześniej robiłeś i czego doświadczyłeś zapisane jest w Twojej podświadomości. Teraz możesz to odkryć i dowiedzieć się jak to wpływa na Twoje obecne życie. Autorka podaje w książce informacje dotyczące Twoich poprzednich wcieleń. Koncentruje się na Twoim wnętrzu – duchowości wykorzystując regresję, medytację oraz intuicję, a także skupia się na tym, co istnieje na zewnątrz. Dzięki temu dowiesz się skąd wzięły się Twoje fobie, choroby fizyczne oraz jakie silne strony odziedziczyłeś z dawnych żyć i w jaki sposób możesz je teraz wykorzystać. Ponadto zrozumiesz dlaczego tak bardzo boimy się śmierci. Rozpoznasz również, które talenty powinieneś w sobie rozwijać i jaki kierunek nadać swojemu życiu.

EAN9788373779600
ISBN978-83-7377-960-0
Rok wydania2019
Numer wydaniaIII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron224
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2015-06-18

Poznaj prawdę o sobie!

Książkę przeczytałam z dużym zainteresowaniem, gdyż temat reinkarnacji jest dla mnie bardzo fascynujący. Umożliwiła mi ona głębsze przyjrzenie się sprawom toczącym się wokół mnie i dostarczyła wiele materiału do przemyślenia.

Poszukując prawdy o sobie chcemy wiedzieć Kim jesteśmy? Skąd pochodzimy?, Jaki jest nasz cel życiowy i sens istnienia? Dlaczego akurat jeteśmy w danym miejscu i czasie? Jednym ze sposobów znalezienia odpowiedzi na te pytania jest poznanie swoich poprzednich wcieleń.

http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2015/06/171-twoje-poprzednie-wcielenia.html

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2015-05-04

Sekrety wędrówki dusz...

Nasze ciało jest jak książka - pełne tajemnic o naszych poprzednich wcieleniach. Dostajemy nowe ciało i nasz duch przechodzi z jednego życia do następnego. Wszystkie nasze doświadczenia wpływają na nasze ciało i duszę, a te najważniejsze mają na nas największy wpływ. Efekty tego mogą być bardzo różne i bardzo pozytywne. Tego wszystkiego dowiemy się z tej książki i będziemy mogli wypróbować na sobie. Poznamy wiele ciekawych zdarzeń i będziemy mogli dowiedzieć się m.in., że na przykład, nasza dobra postawa ciała może pochodzić z naszego poprzedniego życia, w którym np. byliśmy oficerem wojskowym bądź też baletnicą. Bardzo ciekawa publikacja.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię
Twoje poprzednie wcielenia. Jak je odkryć i świadomie wykorzystać w obecnym życiu

Twoje poprzednie wcielenia. Jak je odkryć i świadomie wykorzystać w obecnym życiu

Dzięki tej książce dowiesz się co robiłeś i czego doświadczyłeś w poprzednich życiach.