Biała szałwia SALVIA APIANA (pęk 26-30g) kadzidło oczyszczające Powiększ
EAN

Biała szałwia (pęk 26-30g) kadzidło oczyszczające (White Sage / SALVIA APIANA)

17085210

Native California White Sage

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

BIAŁA SZAŁWIA [Salvia apiana] to naturalne kadzidło znane i cenione na całym świecie.

Więcej informacji

Tego produktu brak w magazynie

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 18 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

20,50 zł

Oszczędzasz:

1,60 zł

Cena internetowa:

18,90 zł

Opis

BIAŁA SZAŁWIA (Salvia apiana) to naturalne kadzidło znane i cenione na całym świecie. Przez stulecia stosowane między innymi przez Indian Ameryki Północnej. Poza oczywistymi walorami zapachowymi wierzy się też w jego liczne własności duchowe. Podczas palenia wydziela niezwykle przyjemny, naturalny i unikalny ziołowy zapach.
Forma kadzidła: Pęczek
Waga netto: 26-30g
Kraj pochodzenia: USA
Uwaga: Podczas palenia szałwii, należy zachować szczególną ostrożność, zawsze należy to robić nad żaro/ognio-odpornym naczyniem (np. metalowa miseczka, duża muszla, kominek z kamienia itp.) i w żadnym wypadku nie pozostawiać palącego się zioła bez opieki.
Produkt aromatyczny, do użytku zewnętrznego!
Informacje ogólne:
Kalifornijska biała szałwia (znana też jako szałwia ceremonialna lub Indiańska) to wyjątkowa roślina aromatyczna. Podpalona, tli się i wydziela niezwykle aromatyczny zapach. Biała szałwia posiada piękne białe liście, stąd jej nazwa. Od wieków stosowana przez Indian przy wszelkich ceremoniach, m.in. w szałasie potów, przy odganianiu złych mocy. Salvia apiana nadaje pomieszczeniom mistyczny aromat duchowych poszukiwań.

 Oferowana przez nasz biała szałwia pochodzi z ostatniej w Ameryce Północnej ekologicznej uprawy, z naturalnych siedlisk Salvia Apiana położonych w górach Arizony - charakteryzuje się czystym i pięknym zapachem.

 Roślina posiada nie tylko walory zapachowe, lecz także uzdrawiające. Rdzenni amerykanie leczyli szałwią kaszel, przeziębienia oraz dodawali do kąpieli leczniczych. Dym z liści szałwii służył do odkażania domów oraz oczyszczania powietrza. Biała szałwia stosowana jest także do okadzania mieszkań, domów, miejsc pracy. Idealnie oczyszcza przestrzeń, uwalnia od złych mocy, złych uczuć i niekorzystnych wpływów z zewnątrz. Jest również bakteriobójcza. Salvia apiana nadaje pomieszczeniom mistyczny aromat duchowych poszukiwań.

 Biała szałwia idealnie oczyszcza przestrzeń, uwalnia od złych mocy, złych uczuć i niekorzystnych wpływów z zewnątrz. Jest jednym z podstawowych ziół w uzdrawianiu. Biała szałwia jest używana w rytuałach przyciągających dostatek. Pomaga osiągnąć długowieczność. Indiańska szałwia noszona w purpurowym woreczku pomaga zyskać mądrość.

Polecamy również

Opinie

Napisz opinię

Biała szałwia (pęk 26-30g) kadzidło oczyszczające (White Sage / SALVIA APIANA)

Biała szałwia (pęk 26-30g) kadzidło oczyszczające (White Sage / SALVIA APIANA)

BIAŁA SZAŁWIA [Salvia apiana] to naturalne kadzidło znane i cenione na całym świecie.

W pakiecie taniej

Brak tej pozycji na stanie.

Specjalnie dla Ciebie proponujemy: