Biała szałwia (susz 50g) kadzidło oczyszczające (White Sage / SALVIA APIANA) Powiększ

EAN 0

Biała szałwia (susz 50g) kadzidło oczyszczające (White Sage / SALVIA APIANA)

17219002

Native California White Sage

24 godziny + czas dostawy

Dym z liści szałwii służy do odkażania domów oraz oczyszczania powietrza. Biała szałwia stosowana jest także do okadzania mieszkań, domów, miejsc pracy.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 23 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

24,30 zł

Oszczędzasz:

1,30 zł

Cena internetowa:

23,00 zł

Opis

BIAŁA SZAŁWIA (Salvia apiana) to naturalne kadzidło znane i cenione na całym świecie. Przez stulecia stosowane między innymi przez Indian Ameryki Północnej. Poza oczywistymi walorami zapachowymi wierzy się też w jego liczne własności duchowe. Podczas palenia wydziela niezwykle przyjemny, naturalny i unikalny ziołowy zapach.
Forma kadzidła: Suszone liście i gałązki
Waga netto: 50g
Kraj pochodzenia: USA
Uwaga: Podczas palenia szałwii, należy zachować szczególną ostrożność, zawsze należy to robić nad żaro/ognio-odpornym naczyniem (np. metalowa miseczka, duża muszla, kominek z kamienia itp.) i w żadnym wypadku nie pozostawiać palącego się zioła bez opieki.
Produkt aromatyczny, do użytku zewnętrznego!
Informacje ogólne:
Kalifornijska biała szałwia (znana też jako szałwia ceremonialna lub Indiańska) to wyjątkowa roślina aromatyczna. Podpalona, tli się i wydziela niezwykle aromatyczny zapach. Biała szałwia posiada piękne białe liście, stąd jej nazwa. Od wieków stosowana przez Indian przy wszelkich ceremoniach, m.in. w szałasie potów, przy odganianiu złych mocy. Salvia apiana nadaje pomieszczeniom mistyczny aromat duchowych poszukiwań.

 Oferowana przez nasz biała szałwia pochodzi z ostatniej w Ameryce Północnej ekologicznej uprawy, z naturalnych siedlisk Salvia Apiana położonych w górach Arizony - charakteryzuje się czystym i pięknym zapachem.

 Roślina posiada nie tylko walory zapachowe, lecz także uzdrawiające. Rdzenni amerykanie leczyli szałwią kaszel, przeziębienia oraz dodawali do kąpieli leczniczych. Dym z liści szałwii służył do odkażania domów oraz oczyszczania powietrza. Biała szałwia stosowana jest także do okadzania mieszkań, domów, miejsc pracy. Idealnie oczyszcza przestrzeń, uwalnia od złych mocy, złych uczuć i niekorzystnych wpływów z zewnątrz. Jest również bakteriobójcza. Salvia apiana nadaje pomieszczeniom mistyczny aromat duchowych poszukiwań.

 Biała szałwia idealnie oczyszcza przestrzeń, uwalnia od złych mocy, złych uczuć i niekorzystnych wpływów z zewnątrz. Jest jednym z podstawowych ziół w uzdrawianiu. Biała szałwia jest używana w rytuałach przyciągających dostatek. Pomaga osiągnąć długowieczność. Indiańska szałwia noszona w purpurowym woreczku pomaga zyskać mądrość.

Polecamy również

Opinie

Napisz opinię

Biała szałwia (susz 50g) kadzidło oczyszczające (White Sage / SALVIA APIANA)

Biała szałwia (susz 50g) kadzidło oczyszczające (White Sage / SALVIA APIANA)

Dym z liści szałwii służy do odkażania domów oraz oczyszczania powietrza. Biała szałwia stosowana jest także do okadzania mieszkań, domów, miejsc pracy.

W pakiecie taniej