Bransoletka Charm HIRO "Hojność" Powiększ

Bransoletka Charm HIRO "Hojność"

14212019

The Aird Group

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Cena katalogowa:

  69,99 zł

  Nasza cena:

  62,10 zł

  Urocza i elegancka bransoletka HIRO to łańcuszek imitujący złoto bez dodatku niklu z dopasowaną laleczką Kimmidoll, której kimono zachwyca szczegółami zdobienia, a włosy upiększa kryształek swarovskiego. Dopełnieniem jest przywieszka charm ze znaczeniem danej laleczki.

  Motyw laleczki HIRO został zaczerpnięty z filozofii i kultury japońskiej, gdzie wg tradycji uznawany jest za symbol hojności. Jej „duch” przepełniony jest autentycznością i szczerością w kontaktach z innymi, a przez zrozumienie i hojność wobec drugiego człowieka pokazuje swój prawdziwie piękny charakter.

  Wymiary :
  wysokośc laleczki - 15mm
  długość łańcuszka - 195mm
  średnica - 70mm

  Opakowanie : Ozdobne metalowe pudełeczko z logo marki oraz imieniem i znaczeniem laleczki, pakowane w folię.

  Inspiracją kolekcji Kimmidoll była tradycyjna japońska lalka Kokeshi, której historia zaczyna się w ostatniej części ery Edo (1603-1867). Kokeshi to małe rękodzieła rzemieślników z regionu Tohoku na północy Japonii, które stanowiły ich dodatkowe źródło dochodu. Laleczki te zaczęły podbijać Japonię jako pamiątki z pobytu u źródeł, wręczane były jako amulety miłości i przyjaźni, symbolizowały młodość, odzwierciedlały dziewczęce piękno. Dzięki temu że były ręcznie malowane, każda z nich była inna. Sztuka wyrobu Kokeshi przechodziła z pokolenia na pokolenie. Laleczki z regionu Tohoku to Kokeshi tradycyjne, których kształty i elementy dekoracji nie zmieniły się na przestrzeni dwustu lat.

  Kimmidoll to nowoczesna inspiracja japońską tradycją, wyrażająca prawdziwe wartości życia : miłość, szczerość, sukces, przyjaźń, optymizm, zrozumienie...

  EAN9316188043953

  Napisz opinię

  Bransoletka Charm HIRO "Hojność"

  Bransoletka Charm HIRO "Hojność"

  Urocza i elegancka bransoletka HIRO to łańcuszek imitujący złoto bez dodatku niklu z dopasowaną laleczką Kimmidoll