Obniżona cena! Jak odczytać przyszłość z kart klasycznych Powiększ

Jak odczytać przyszłość z kart klasycznych

01001779

Autor: Manuela Klara Olszewska

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

29,20 zł

Nasza cena:

21,02 zł

Wszyscy zadajemy sobie wiele pytań dotyczących naszego istnienia oraz sytuacji losowych, jakie nas spotykają w życiu. Często, chcąc poznać naszą przyszłość, chcemy zrozumieć istotę naszej najgłębszej natury i sensu życia. Wróżba z kart klasycznych odpowiada na te potrzeby, zaspokaja pragnienie poznania tego, co nieuchwytne i dociera do tajemnic. Książka ta, to swoisty samouczek stawiania kart klasycznych, zapewnia szybki efekt nauki dla każdego, kto chce zgłębić tę wiedzę. Już po omówieniu paru kart będziesz mógł tworzyć z nich rozkłady i odczytywać, co one „mówią” do Ciebie. Do książki dołączona jest specjalna talia, która oprócz tradycyjnych oznaczeń opatrzona jest autorskimi obrazkami, które mogą być inspiracją przy interpretacji. Jedyna taka talia na rynku.

EAN9788373775077
ISBN978-83-7377-507-7
Rok wydania2012
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron136
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2012-02-15

Znam Manuelę Olszewską z tarota archetypowego, ma ciekawą grafikę, a jej karty zawsze są niepowtarzalne. Tworzy kolaże, których symbolika i jej odczytywanie są niezwykłe. I to właściwie dla jej kart kupiłam tę książkę. Dzięki temu odkryłam podręcznik-samouczek wróżenia kartami klasycznymi. W duecie z wróżką Angeliką powstała całkiem zgrabna pozycja. Niezależnie od tego, jak bardzo technika wkroczyła w nasze życie, to zawsze znajdzie się miejsce na wróżki i wróżenie. To spotkanie z drugim człowiekiem, rozmowa z nim, zrozumienie jego problemów - fajnie, że wydaje się takie książki.

  Oceń 
  2013-12-27

  JAK ODCZYTAĆ PRZYSZŁOŚĆ Z KART KALSYCZNYCH

  Książka napisana całkiem poprawnie,niestety
  karty mikroskopowe dołączone do książki jakby wycięte z gazety.Komplet mógł być nieco droższy,ale pod warunkiem, że karty powinny być normalnej wielkości sztywne i polakierowane.

  • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Jak odczytać przyszłość z kart klasycznych

  Jak odczytać przyszłość z kart klasycznych

  To swoisty samouczek stawiania kart klasycznych, zapewnia szybki efekt nauki dla każdego, kto chce zgłębić tę wiedzę.