Myśl i chudnij. Odkrywcy prawa przyciągania w akcji - DVD Powiększ

Myśl i chudnij. Odkrywcy prawa przyciągania w akcji - DVD

03001798

Autor: Esther i Jerry Hicks

Studio Astropsychologii

Think and Get Slim: Natural Weight Loss

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Cena katalogowa:

49,40 zł

Nasza cena:

42,00 zł

Dzięki pierwszemu polskojęzycznemu DVD przedstawiającemu Abrahama przemawiającego ustami Esther Hicks, będziesz mógł zastosować Prawo Przyciągania do osiągnięcia wymarzonej wagi. Dowiesz się, jak z pomocą metody małych kroczków stopniowo przybliżać się do celu i przyspieszyć swój metabolizm. Poznasz również najpopularniejsze przyczyny dotychczasowych niepowodzeń. Często nadmiernie przywiązujesz się do obecnego ciała, bądź też ustawiasz się „pod prąd” w stosunku do własnych pragnień. Abraham informuje także, że w pierwszej kolejności warto zaufać sobie, a nie opiniom tak zwanych ekspertów. Okaże się, że poszukiwanie cudownych diet i środków może paradoksalnie oddalać Cię od wymarzonej sylwetki. Przy odchudzaniu kluczowe jest bowiem to, co myślisz i jak się czujesz, a nie to, co jesz.

EAN 9788373774940
ISBN 978-83-7377-4940
Format 13 x 18.2

Patronat medialny

Polecamy również

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2012-06-05

Wreszcie możemy podziwiać Esther w roli medium w pełnej krasie. I to w moim ojczystym języku. Czekałem na ten moment od lat. Jestem wzrokowcem i wielu rzeczy nie byłem stanie sobie wyobrazić. Gdy patrzę na Esther, jak przez jej usta przemawia Abraham, muszę przyznać, że ciarki chodzą mi po plecach. Nietrudno zauważyć, że to rzeczywiście jakiś wyższy byt mówi przez jedną z najpopularniejszych amerykańskich Autorek. Tym razem Abraham, czyli właśnie byt ten, radzi nam wszystkim, jak możemy pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Okazuje się, że jak w przypadku wielu innych spraw, klucz do sukcesu nie tkwi poza nami, ale w naszej głowie. Czasem sposób myślenia zagwarantuje nam lepsze zmiany niż jakakolwiek drakońska dieta. I zmiana sposobu myślenia nie grozi nam efektom jo-jo.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2012-05-14

Świetna pozycja, długo czekałem na dvd z seminariami Abrahama na żywo. Cieszę się, że w końcu mogę ich posłuchać po polsku. To niesamowite istoty które przekazują cenne wiadomości. Film jest bardzo podnoszący na duchu i inspirujący. Wyrażam nadzieje, że niedługo pojawią się całe serie płyt Abraham-Hicks po polsku.


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Myśl i chudnij. Odkrywcy prawa przyciągania w akcji - DVD

Myśl i chudnij. Odkrywcy prawa przyciągania w akcji - DVD

Pierwsze w Polsce DVD amerykańskich odkrywców Prawa Przyciągania.