Rozmowy z hinduskim mistrzem. Źródło Twojej metamorfozy Powiększ
EAN9788373776289
ISBN978-83-7377-628-9
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Oprawamiękka

Rozmowy z hinduskim mistrzem. Źródło Twojej metamorfozy

01001908

Autor: Agnieszka Kawula

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

Ty również możesz dowiedzieć się, jakie mądrości życiowe ma do przekazania hinduski mistrz.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 29 punktów lojalnościowych.


Zobacz ebooka 22,00 zł

Książka

Cena katalogowa:

34,30 zł

Oszczędzasz:

5,10 zł

Cena internetowa:

29,20 zł

Opis

Już dzisiaj możesz odnaleźć swoje prawdziwe JA. Autorka osiągnęła to podczas swojej podróży przez Indie gdzie spotkała bramina, astrologa, nauczyciela jogi, medytacji oraz przyjaciela w jednej osobie. Ty również możesz dowiedzieć się, jakie mądrości życiowe ma do przekazania hinduski mistrz. Dzięki niemu zdołasz wsłuchać się w siebie i poznać swoje prawdziwe potrzeby oraz pragnienia. Wynurzysz się z morza codziennych frustracji i odnajdziesz spokój dotychczas zarezerwowany dla mistrzów medytacji. Poznasz również moc korzyści, jakie może nieść za sobą naturalne oczyszczanie organizmu i inne techniki zaczerpnięte z indyjskiej kultury. Książka, uznawana za polski odpowiednik „Jedz, módl się i kochaj”, gwarantuje prawdziwą duchową wolność. Czas na Twoją duchową metamorfozę!

Pobierz fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-04-07

Wspaniała duchowa podróż!

Przeczytałam wiele książek ezoterycznych, w tym dotyczące rozwoju duchowego, przekazujące wiedzę o kreowaniu własnego życia, poprzez zmianę postawy, myślenia. Na naszym rynku wydawniczym jest ich bardzo dużo. Dają instrukcje na życie, obiecują, że jak zmienimy myślenie, sposób postępowania, nawyki itp. osiągniemy szczęście i wspaniałe życie. Niejednokrotnie opisują one wspaniałe doznania, wydarzenia, które wydają się zbyt natchnione i wyolbrzymione. Ukazują tylko część prawdy, bo gdy wkraczamy na tzw. drogę samorozwoju, okazuje się, że nie wszystko jest takie kolorowe, jak jest to przedstawiane.
„Rozmowy z hinduskim mistrzem” uważam za jedną najlepszych książek, jakie przeczytałam ostatnio o duchowości. Jest to jedno z takich opowiadań, które pozostawiają po sobie dobrą energię, motywują do zmian. Inspiruje, podpowiada, daje nadzieję, pociesza, skłania do przemyśleń. Mówi o pozornie prostych sprawach, oczywistych lecz często umykają one nam w pogoni za karierą, pieniędzmi, szczęściem. Uczy odnajdywania radości w sobie, o sensu we wszystkim co robimy, doceniania każdej chwili. Uświadamia, że wszystko co robimy ma głębszy sens. Pozwala spojrzeć na życie w nowy sposób.
Cała recenzja znajduje się pod linkiem: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/04/84rozmowy-z-hinduskim-mistrzem.html

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-03-03

Chwila dla siebie

Dzisiaj mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że moje życie to pasmo sukcesów. Ciągle mi coś wychodzi i jestem zadowolona z wszystkiego, co otrzymuję. Nie zawsze jednak tak było. A dokładniej… zupełnie inaczej to wyglądało zaledwie miesiąc temu. Wtedy byłam sfrustrowaną gospodynią domową, która całkowicie poświęcała własny czas całej swojej rodzinie. Określenie „chwila dla siebie” nie figurowało w moim słowniku. Zamiast tego usługiwałam wszystkim wokół i spałam. I tak w kółko. Teraz odnalazłam drogę do spełnienia. Co ciekawe, moja rodzina w pełni ją akceptuje. Mam w życiu zarówno obowiązki, jak i pasje. Nigdy nie sądziłam, że codzienność może być tak satysfakcjonująca. Zresztą… sprawdźcie sami! Marta


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Rozmowy z hinduskim mistrzem. Źródło Twojej metamorfozy

  Rozmowy z hinduskim mistrzem. Źródło Twojej metamorfozy

  Ty również możesz dowiedzieć się, jakie mądrości życiowe ma do przekazania hinduski mistrz.

  W pakiecie taniej