Reinkarnacja w hipnoterapii Powiększ

Reinkarnacja w hipnoterapii

01001567

Autor: Andzrej Kaczorowski

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Cena katalogowa:

39,90 zł

Nasza cena:

33,90 zł

Kiedy zawiodą wszystkie znane Ci „medyczne” sposoby na pozbycie się problemów lub chorób, to właśnie hipnoterapia może okazać się skuteczną metodą. Tłumione przez lata uczucia, które zostały zepchnięte do podświadomości w trakcie trwania seansu mogą zostać uwolnione, dzięki czemu znikają problemy ciała i duszy. I nieważne jest przy tym, czy wierzysz w reinkarnację, czy nie. Pozwól sobie na doświadczanie jej działania, a skuteczność tej metody może przejść Twoje najśmielsze oczekiwania. Poznaj metodę, która pozwoli rozwiązać problemy zdrowotne, rozterki duchowe, nauczy podejmowania decyzji. Dołączona do książki płyta CD umożliwi Ci dokonanie autohipnozy we własnym zakresie. To autorskie, specjalnie przygotowane nagranie możesz słuchać w każdej chwili, kiedy tylko odczujesz taką potrzebę.

EAN 9788373773257
ISBN 978-83-7377-325-7
Ilość stron 247
Oprawa miękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2013-12-08

Reinkarnacja coś więcej

Wypełni zgadzam się z panem Mariuszem, aby zrozumieć należy koniecznie to przeczytać. wprawdzie dopiero rozpocząłem lekturę tej fascynującej książki ale jestem już od niej uzależniony i ubezwłasnowolniony!

Oceń 
2008-07-21

Ale jazda! To się czyta jak dobrą powieść sensacyjną. Wiem, wiem, to książka poważna i nieoceniona pomoc dla terapeutów i tak dalej... Ale dla mnie to był odlot. Każdy seans to inna historia, czasem smutna, często tragiczna, miejscami śmieszna, ale za każdym razem niesamowita! Że też każdy z nas może mieć taką przeszłość. Polecam ? i trzymajcie się fotela!


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Reinkarnacja w hipnoterapii

Reinkarnacja w hipnoterapii

Poznaj metodę, która pozwoli rozwiązać problemy zdrowotne, rozterki duchowe, nauczy podejmowania decyzji.