BIO Herbata z konopi EKO z pokrzywą (20 saszetek) Mir-Lek Powiększ

BIO Herbata z konopi EKO z pokrzywą (20 saszetek) Mir-Lek

23255050

Mir-Lek

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Nasza cena:

15,90 zł

Dobrym środkiem zapobiegawczym grypie i przeziębieniom jest picie herbat ziołowych. Z bogactwa ziół, które możemy wybrać, jedną z najlepszych i najzdrowszych, są właśnie konopie siewne (Cannabis sativa L.).

Konopie oddziałują bardzo korzystnie na nasz organizm. Pozytywnie wpływają na nasz układ nerwowy oraz działają uspokajająco i relaksująco. Ponadto pomagają na bezsenność, migreny i wspomagają trawienie. Korzystne efekty działań konopi indyjskich odnotowano też w regulacji poziomu cukru we krwi, redukcji ciśnienia tętniczego oraz w obniżaniu poziomu cholesterolu.
Dodatkowo pokrzywa usprawnia pracę trzustki, wątroby oraz żołądka. Przeciwdziała zatrzymywaniu płynów w organizmie. Działa stymulująco na produkcję przeciwciał podczas infekcji. Podobnie jak preparaty żelaza ma działanie krwiotwórcze, co sprawdza się w leczeniu anemii i niedoborów składników mineralnych.

Skład: ziele konopi siewnej (Cannabis Sativa) 70%, ziele pokrzywy (Urtica dioica) 30%.
Przygotowanie naparu: Saszetkę produktu umieścić w szklance lub w kubku ceramicznym 250 ml i zalać wodą. Parzyć 2 minuty. Po 2 minutach wyjąć. Saszetkę można zaparzyć ponownie.
Zalecane spożycie: 3 razy dziennie po 1 szklance naparu z 1 saszetki. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Zawartość: 20 saszetek x 0,8g
Uwagi: Produkt przeznaczony dla dorosłych.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego stylu życia.
Przechowywać w suchym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od światła

"MIR-LEK" to polska firma specjalizującą się w pionierskiej produkcji suplementów diety oraz ziołowych mieszanek funkcjonalnych zawierających w swym  składzie łuskę gryki, bogatą w szereg witamin, minerałów oraz flawonoidów. Pozostałe składniki tj. zioła oraz suszone owoce pochodzą z polskich upraw znajdujących na terenie Wielkopolski oraz Jury Krakowsko-Częstochowskiej i poddawane są analizom zarówno fizykochemicznym jak i mikrobiologicznym i radiologicznym.

Kompozycje składu produktów opierają się na długoletniej wiedzy zielarskiej, dzięki której uzyskano suplementy oraz mieszanki ziołowe na miarę potrzeb współczesnego człowieka, żyjącego w nieprzyjaznym świecie przetworzonej chemicznie żywności i zanieczyszczonego środowiska.
EAN 5908228098999

Polecamy również

Napisz opinię

BIO Herbata z konopi EKO z pokrzywą (20 saszetek) Mir-Lek

BIO Herbata z konopi EKO z pokrzywą (20 saszetek) Mir-Lek

Z bogactwa ziół, które możemy wybrać, jedną z najlepszych i najzdrowszych, są właśnie konopie siewne.