Brelok Kimmidoll SAYA 'Affectionate' Czuła

14212149

The Aird Group

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Cena katalogowa:

  33,99 zł

  Nasza cena:

  29,00 zł

  Brelok talizman Kimmidoll SAYA 'Affectionate' - Czuła

  Kimmidoll collection to marka powstała z inspiracji kulturą japońską, której nieodzownym elementem są lalki kokeshi - talizmany szczęścia, miłości, dostatku i zdrowia. Każda z nich ma swoje imię, za którym kryje się określona cecha charakteru.

  Laleczka SAYA Kimmidoll została wykonana z żywicy organicznej. Motywy kwiatowe oraz logo malowane farbą metaliczną. Laleczka jest realistyczna, trójwymiarowa - połączona obrotowym przegubem z pierścieniem breloka. Na pierścieniu wyryto logo, a na spodzie figurki znajduje się jej indywidualne imię. Każdy brelok wykonany jest z dokładną starannością z najwyższej klasy materiałów.

  To idealny prezent dla bliskiej osoby lub przyjaciela, który Twoim zdaniem odzwierciedla ducha tej laleczki.
  Cecha charakteru:
  Affectionate - kochająca, czuła, przywiązana
  Mój duch jest ciepły i wielkoduszny, łączy się z Twoją serdeczną i delikatną naturą. Niech wasze łagodne i hojne uczucia zbliżą do tych, których kochacie.
  Wykończenie:
  Metoda tampondruku, naklejane grafiki i atrament metaliczny.
  Wymiary:
  laleczka 3 x 5 cm (średnica x wysokość), długość całego breloka 11 cm
  Opakowanie:
  Brelok zapakowany jest w pudełko wykonane są z wysoko-przezroczystej folii PCV oraz zewnętrzną kartonową opaskę zawierającą imię lalki oraz przypisaną cechę charakteru.

  Informacje ogólne:

  Inspiracją kolekcji Kimmidoll była tradycyjna japońska lalka Kokeshi, której historia zaczyna się w ostatniej części ery Edo (1603-1867). Kokeshi to małe rękodzieła rzemieślników z regionu Tohoku na północy Japonii, które stanowiły ich dodatkowe źródło dochodu. Laleczki te zaczęły podbijać Japonię jako pamiątki z pobytu u źródeł, wręczane były jako amulety miłości i przyjaźni, symbolizowały młodość, odzwierciedlały dziewczęce piękno. Dzięki temu że były ręcznie malowane, każda z nich była inna. Sztuka wyrobu Kokeshi przechodziła z pokolenia na pokolenie. Laleczki z regionu Tohoku to Kokeshi tradycyjne, których kształty i elementy dekoracji nie zmieniły się na przestrzeni dwustu lat.

  Kimmidoll to nowoczesna inspiracja japońską tradycją, wyrażająca prawdziwe wartości życia: miłość, szczerość, sukces, przyjaźń, optymizm, zrozumienie...
  EAN9316188075633

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Brelok Kimmidoll SAYA 'Affectionate' Czuła

  Brelok Kimmidoll SAYA 'Affectionate' Czuła