Bransoletka Charms MIYUNA "Wdzięczna" Powiększ

Bransoletka Charms MIYUNA "Wdzięczna"

14212011

The Aird Group

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


Cena katalogowa:

65,00 zł

Nasza cena:

58,50 zł

Urocza i elegancka bransoletka MIYUNA to podwójny łańcuszek imitujący srebro bez dodatku niklu ozdobiony czterema kryształkami swarovskiego z dopasowaną laleczką, której kimono zachwyca dekoracyjnymi szczegółami. Dopełnieniem zdobień bransoletki jest przywieszka charm z logo marki oraz ozdobny charm o stylistyce japońskiej z kryształkiem swarovskiego.

Motyw japońskiej laleczki MIYUNA zgodnie z tradycją jest symbolem wdzięczności i wytrwałości, a jej duch budzi naturalny wdzięk i ponadczasową piękność. Niesie sobą przesłanie by z twoim prostym, ale wyrafinowanym stylem, uosabiaj ponadczasową godność mojego ducha. Niech twój naturalny wdzięk i ponadczasowa piękność błyszczy we wszystkim co robisz, aby inspirować wszystkich, którzy Cię kochają i podziwiają..

Wymiary :
wysokośc laleczki - 20mm
długość łańcuszka - 170mm

Opakowanie : ozdobne tekturowe pudełko z opisem afirmacji laleczki.

Inspiracją kolekcji Kimmidoll była tradycyjna japońska lalka Kokeshi, której historia zaczyna się w ostatniej części ery Edo (1603-1867). Kokeshi to małe rękodzieła rzemieślników z regionu Tohoku na północy Japonii, które stanowiły ich dodatkowe źródło dochodu. Laleczki te zaczęły podbijać Japonię jako pamiątki z pobytu u źródeł, wręczane były jako amulety miłości i przyjaźni, symbolizowały młodość, odzwierciedlały dziewczęce piękno. Dzięki temu że były ręcznie malowane, każda z nich była inna. Sztuka wyrobu Kokeshi przechodziła z pokolenia na pokolenie. Laleczki z regionu Tohoku to Kokeshi tradycyjne, których kształty i elementy dekoracji nie zmieniły się na przestrzeni dwustu lat.

Kimmidoll to nowoczesna inspiracja japońską tradycją, wyrażająca prawdziwe wartości życia : miłość, szczerość, sukces, przyjaźń, optymizm, zrozumienie...

EAN 9316188047395

W pakiecie taniej

Napisz opinię

Bransoletka Charms MIYUNA "Wdzięczna"

Bransoletka Charms MIYUNA "Wdzięczna"

Bransoletka MIYUNA to podwójny łańcuszek imitujący srebro ozdobiony czterema kryształkami swarovskiego z dopasowaną laleczką

Brak tej pozycji na stanie.

Specjalnie dla Ciebie proponujemy: