Obniżona cena! Autohipnoza świadoma i nieświadoma Powiększ

Autohipnoza świadoma i nieświadoma

01001730

Autor: Andrzej Kaczorowski

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

28,30 zł

Autohipnozę wykonuje absolutnie każdy z nas. Większość osób robi to jednak nieświadomie. Czas, byśmy z pełną świadomością wykorzystali jej ogromny potencjał. Andrzej Kaczorowski przedstawia szereg ćwiczeń, dzięki którym autohipnoza stanie się praktycznym i często używanym przez Ciebie narzędziem, które umożliwi uleczenie wielu psychicznych i fizycznych chorób. Nauczysz się dokonywać samodzielnej harmonizacji czakr i w konsekwencji zapobiegniesz wielu schorzeniom, które mogłyby ci zagrozić w przyszłości. Do książki dołączona została płyta CD, która ułatwi Ci synchronizację półkul mózgowych. Imagoterapia, leczenie nałogów i samoprogramowanie - to zaledwie kilka z wielu korzyści, jakie osiągniesz dzięki tej w pełni bezpiecznej i naturalnej technice.

EAN9788373774469
ISBN978-83-7377-446-9
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2011-03-24

Wyznaję zasadę, że uczyć się należy od najlepszych. Nie wystarczy, że ktoś jest lepszy od Ciebie. Dobrze by było, gdyby ten ktoś był mistrzem w swoim fachu. Nic więc dziwnego, że informacje dotyczące hipnozy czerpię wyłącznie z książek doktora Andrzeja Kaczorowskiego. Ten wybitny terapeuta pobierał nauki i doszkalał się w wielu krajach, by w końcu zacząć przekazywać zdobytą wiedzę polskim czytelnikom. Każdy z nas może skorzystać z jego bogatego doświadczenia. Doświadczenia nabytego także podczas tysięcy seansów hipnotycznych, podczas których pomógł całej masie osób. W tym mnie. Nowa książka różni się jednak od pozostałych faktem, że mówi o autohipnozie. A jak sama nazwa wskazuje, autohipnoza jest czymś, co może zrobić każdy sobie samemu. I co każdy z nas robi, tyle, że nieświadomie. Dzięki tej książce dowiedziałem się, jak wykorzystać potencjał tkwiący w tej technice do osiągnięcia zdrowia i zadowolenia. A Ty czego byś oczekiwał?

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię

Autohipnoza świadoma i nieświadoma

Autohipnoza świadoma i nieświadoma

Nauczysz się dokonywać samodzielnej harmonizacji czakr i w konsekwencji zapobiegniesz wielu schorzeniom, które mogłyby ci zagrozić w przyszłości.