Obniżona cena! Mandalowy alfabet pisma anielskiego Powiększ

Mandalowy alfabet pisma anielskiego

01557007

Autor: Lidia Verona

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


-14,80 zł

Cena katalogowa:

24,80 zł

Nasza cena:

10,00 zł

Aniele Stróżu mój… - czy lubisz swego anioła, czy na pewno znasz go dobrze? Wykorzystaj alfabet pisma anielskiego, by poznać swego anioła jeszcze bardziej. Każda kolejna karta tej niezwykle kolorowej książki może sprawić, że poczujesz dotknięcie anioła. Może się zdarzyć, że stanie się to Twoją nową pasją - odkrywanie, pogłębianie wiedzy i codzienny kontakt z aniołami.

EAN 9788373773035
ISBN 978-83-7377-303-5
Format 11.8 x 16.5
Ilość stron 95
Oprawa miękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2009-04-06

Cieszę się, że została wydana książka tak dopracowana edytorsko. Piękny druk ? wyszukana i elegancka trzcionka. Pięknie wyszły Mandale ? wyraźne kolory, skondensowane symbole i to jest piękne. Aż chce się czytać. Cenne są uwagi praktyczne dotyczące kontemplacji, a także rady, jak się zachować i co zrobić z efektami owej przemiany, jak np. ?Rytuał uwolnienia od wpływów energii mroku?. Dużą wartość posiadają części dotyczące afirmacji. Myślę, że książka jest cenną pozycją dla wszystkich, nie tylko dla będących w kręgu zainteresowań taką wiedzą. Jest jak wspaniały kwiat, dar natury i człowieka. Podziwiam autorkę za to, że podjęła się opracowania tak wzniosłego tematu.

  • 5 z 5 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2009-04-02

Książka ciekawa. Zawiera wiele wiadomości związanych z parapsychologią. Skłania do medytacji dając w tym kierunku wskazówki. Książka pełna fantazji i wnikliwości w sprawy psychiki. Nie zawiera elementów skłaniających do bojaźni, jak np. różne magie, czy czary. Opisy podbudowane są obrazami pełnymi fantazji o pięknych barwach. Obrazy emanują pozytywną energią, która wycisza i wzmacnia. Wydawca Studio Astropsychologii zadbał o estetyczny wygląd książki. Książkę tą warto mieć w domu.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Mandalowy alfabet pisma anielskiego

Mandalowy alfabet pisma anielskiego

Każda kolejna karta tej niezwykle kolorowej książki może sprawić, że poczujesz dotknięcie anioła.