Karty przesłania aniołów + książeczka (instrukcja)

03001608

Autor: Doreen Virtue

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-25%

Cena katalogowa:

69,20 zł

Nasza cena:

51,90 zł

Anioły są wśród nas, choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę - wystarczy tylko pozwolić im na działanie, a nasze życie będzie bardziej radosne i łatwiejsze. Przesłania aniołów… to zbiór 365 myśli, rozważań i porad na każdy dzień roku. Można je czytać po kolei, strona po stronie, bądź też otwierać książkę w dowolnym miejscu, wybierając w ten sposób najlepsze przesłanie na dany dzień. Każda strona to również praktyczne wskazówki aniołów, przesłania opatrzone myślą lub modlitwą, którą można wykorzystać, aby pogłębić z nimi kontakt. "Przesłania aniołów" to lekcja, która podpowiada, jak najlepiej wykorzystać każdy dzień, odnaleźć radość i nadzieję.

EAN9788373774520
ISBN978-83-7377-452-0
Rok wydania2015
Numer wydania4
Oprawapudełko

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-01-28

ANIOŁOWIE

ANIOŁOWIE są wśród Nas...Karty mają bardzo silne Anielskie Energie.Są przepięknie wykonane.Kiedy je pierwszy raz zobaczyłam,przemówiły do mnie i wiedziałam,że muszę je mieć.Przesłania są bardzo trafne.

 • 4 z 4 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2012-07-25

Witam!!! Dzis dostalem karty sa sliczne,nie ma slowa jakim by mozna ocenic karty Doreen to nasza Pani ANIELSKA ! Polecam sklep i karty Doreen Virtue !!!

  Oceń 
  2010-11-16

  Wspaniałe karty i trafne odpowiedzi. Polecam wszystkim interesujących sie tematyką Aniołów. Są piękne i pomocne. Pozdrawiam:)

   Oceń 
   2009-04-21

   Czy powinnam wybaczyć mu zdradę? Czy jeśli się rozstaniemy, to powinnam zmienić pracę? Bo jak nadal mogłabym go spotykać dzień w dzień? Poradziłam się kart.... a właściwie aniołów przez nie przemawiających? Bujanie w obłokach? Być może. Ale wiem, że wskazały mi niebo. Życie to splot wielu dróg. Te karty to drogowskazy. Wreszcie wiem dokąd idę i mam pewność, że nie zabłądzę. Angel Travel zaprasza na najważniejszą wyprawę. Ja już podróżuję. A ten wpis to moja pocztówka z wakacji. Bo całe życie to wielkie wakacje. :)


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Karty przesłania aniołów + książeczka (instrukcja)

    Karty przesłania aniołów + książeczka (instrukcja)

    "Przesłania aniołów" to lekcja, która podpowiada, jak najlepiej wykorzystać każdy dzień, odnaleźć radość i nadzieję.