Obniżona cena! Zdrowa dusza . Nowe metody autoterapii Powiększ
EAN 9788373776579
ISBN 978-83-7377-657-9
Rok wydania 2014
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 232
Oprawa miękka

Zdrowa dusza . Nowe metody autoterapii

01001927

Autor: Lesława N. Jaworowska

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

Autorka prezentuje opracowaną przez siebie metodę pracy nad emocjami i wynikające z niej możliwości rozwoju.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 18 punktów lojalnościowych.


Zobacz ebooka 17,36 zł

Książka

Cena katalogowa:

29,20 zł

Oszczędzasz:

10,51 zł

Cena internetowa:

18,69 zł

-36%

29,20 zł

Opis

Autorka prezentuje opracowaną przez siebie metodę pracy nad emocjami i wynikające z niej możliwości rozwoju. Wyjaśnia wpływ czakr na poszczególne narządy oraz podaje przykłady wydarzeń, które mogły zakłócić przepływ energii w centrach energetycznych. Ujawnia, dlaczego to, czego nie akceptujemy, może rządzić naszym życiem. Wyjaśnia, jak wykorzystać własne emocje do rozwiązywania problemów, w tym tych zdrowotnych oraz prezentuje przykłady ograniczających nas przekonań i sposoby pozbywania się każdego z nich. Dzięki niej możemy wykorzystać sprawdzoną technikę osiągania samoakceptacji, wybaczania samemu sobie oraz uwalniania się od cierpienia. Zamieszczona ankieta umożliwia diagnozę problemów i rozpoczęcie nad nimi pracy. Zdrowa dusza – zdrowe ciało!

Fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-06-25

Zdrowie duchowe

Utrzymanie zdrowia jest niezwykle ważne w naszym życiu, lecz najczęściej dbamy o jego fizyczną stronę. Tymczasem równie ważne a może ważniejsze jest zadbanie o sferę emocjonalna i duchową. Równowaga na wszystkich płaszczyznach powoduje harmonijne współdziałanie na każdym poziomie. Dlatego tak ważna jest umiejętność akceptacji, wybaczania i uwalniania negatywnych emocji, by móc zapobiegać chorobom i nieszczęściom w przyszłości.
Autorka opowiada w prosty sposób o sobie, swoim widzeniu świata i drodze, która doprowadziła ją do obecnego punktu, opisuje mechanizmy psychologiczne takie jak nadświadomość, świadomość i podświadomość, snuje rozważania na temat Boga, duszy, życia po śmierci, roli duszy, inkarnacji. Wyjaśnia dlaczego doświadczamy chwil radosnych ale i smutnych, dlaczego tak trudno zaakceptować swoją negatywną stronę i dlaczego się ich wypieramy.
Lesława Jaworska używa lekkiego stylu, przybliżając wiele procesów dotyczących naszej duszy i egzystencji na Ziemi. Dlatego przeczytałam publikację z zainteresowaniem i przyjemnością. Jest to odpowiednia pozycja dla tych, którzy często zadają sobie pytanie: „Dlaczego to przydarzyło się właśnie mnie?” i obwiniają wszystkich wokół o swoje nieszczęścia. Może być im trudno zaakceptować fakt, że to czego doświadczają jest efektem ich własnego postępowania. Z pewnością wymaga to czasu, by to zrozumieć ale zawsze warto jest nauczyć się

Recenzja pochodzi z mojego bloga: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/06/99-zdrowa-dusza.html

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-05-30

W zdrowym ciele zdrowa dusza.

Wszyscy wiemy, że w zdrowym ciele znajdować się powinna zdrowa dusza. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z faktu, że właśnie obecność zdrowej duszy warunkuje zdrowie ciała fizycznego. Tylko dochodząc do równowagi w tym, co eteryczne możesz zagwarantować sobie również fizyczne zdrowie. Na szczęście wie o tym doskonale Autorka tej książki. Na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia opracowała ona znakomitą i skuteczną metodę uzdrawiania duszy i ciała. Metodę, z której skorzystałam i bynajmniej nie żałuję.


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Zdrowa dusza . Nowe metody autoterapii

Zdrowa dusza . Nowe metody autoterapii

Autorka prezentuje opracowaną przez siebie metodę pracy nad emocjami i wynikające z niej możliwości rozwoju.

W pakiecie taniej