Możesz czynić cuda Powiększ
EAN9788373776500
ISBN978-83-7377-650-0
Rok wydania2014
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron272
Oprawamiękka

Możesz czynić cuda

01001920

Autor: Gabrielle Bernstein

Studio Astropsychologii

May Cause Miracles: A 40-Day Guidebook of Subtle Shifts for

24 godziny + czas dostawy

Ty też możesz zostać cudotwórcą!

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 33 punktów lojalnościowych.


Zobacz ebooka 22,00 zł

Książka

Cena katalogowa:

39,30 zł

Oszczędzasz:

5,90 zł

Cena internetowa:

33,40 zł

Opis

Według bestsellerowej Autorki New York Timesa cudem jest każda zmiana sposobu negatywnego sposobu myślenia. Ty również możesz świadomie czynić małe zmiany prowadzące w konsekwencji do cudownych życiowych przełomów. Wystarczy, że zastosujesz plan odrzucenia strachu i przyzwolenia sobie na wdzięczność, przebaczenie i miłość. Doprowadzi Cię to do przeżywania zapierającego dech w piersiach życia przepełnionego dobrobytem, akceptacją, docenianiem i szczęściem. Dzięki opracowanemu przez Autorkę programowi odmiany sposobu myślenia zaczniesz generować prawdziwe cuda we wszystkich sferach swojego życia. Poprawisz związki, kwestie finansowe, sposób postrzegania własnego ciała oraz samoocenę. Pomożesz nie tylko sobie, ale i innym ludziom. Ty też możesz zostać cudotwórcą!

Pobierz fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-06-26

Jesteś cudotwórcą swojego życia!


Chcąc dokonać w swoim życiu zmian musimy poradzić sobie ze strachem, na którym budowane są nasze wzorce zachowań. Pozbycie się go „jest pierwszym krokiem do ich odrzucenia”. Oprócz tego potrzebne są kluczowe składniki prowadzące do życia przepełnionego dobrobytem, akceptacją, wdzięcznością i szczęściem. Autorka opracowała program Cudów, który rozpisała na 6 tygodni. Jego celem jest odrzucenie strachu i przyzwolenia sobie na wdzięczność, przebaczenie i miłość. Każdy z nich poświęcony jest innej sferze naszego życia.
Poszczególne etapy zawierają ćwiczenia pomagające przeprogramować umysł w postaci afirmacji i wprowadzenia nowych przekonań życiowych. Na początku autorka wyposaża nas w potrzebne narzędzia: medytację, dzienniczek, umiejętność samokontroli, świadomego podejścia i harmonogram działań. Kolejne sześć tygodni zostało opisane krok po kroku, dzień po dniu, prowadząc przez poszczególne stopnie poznania i nauki zwalczania ego w różnych sferach naszego życia.
Przejście całego programu z pewnością wymaga czasu i trudno na etapie czytania osądzić jego efektywność. Jest to poradnik, który na pewno ułatwia pracę nad sobą i pomaga zrozumieć w jaki sposób możemy dokonać zmian w swoim życiu.
Recenzja pochodzi z mojego bloga: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/06/100-mozesz-czynic-cuda.html

  Oceń 
  2014-04-03

  Czy wiesz, że masz potencjał niezbędny do zostania cudotwórcą?

  Dobrze przeczytałeś – do Ciebie mówię. Skąd to wiem? Ponieważ ja również go posiadam. Podobnie jak wszyscy w moim i Twoim otoczeniu. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z jego istnienia. Na szczęście książka Gabrielle Bernstein otwiera wszystkim oczy i ujawnia moc, której dotychczas większość z nas była zupełnie nieświadoma. Do Ciebie należy decyzja, czy z tej potęgi skorzystasz.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię

   Możesz czynić cuda

   Możesz czynić cuda

   Ty też możesz zostać cudotwórcą!

   W pakiecie taniej