Powieść

Śledź nas na facebooku

Powieść Znaleziono 65 produktów.

na stronę
Znaleziono 65 produktów
na stronę
  • 20,93 zł 3 dni

    A wszystko dzięki „Jedz, módl się, kochaj” to niezwykła książka opowiadająca o tym, co zdziałała inna książka. Uważaj, Czytelniku. Grozi nam kolejna fala inspiracji. Elizabeth Gilbert spisała kiedyś wspomnienia ze swojej podróży. Wędrując po Italii, Ind

    20,93 zł
    3 dni
  • 29,70 zł 3 dni

    Nigdy do końca niewyjaśniony zamach na Jana Pawła II od wielu lat rozpala wyobraźnię badaczy i zwykłych śmiertelników. Ostatecznie przecież Ali Agca mógł być tylko narzędziem w rękach o wiele potężniejszych ludzi, a nie szalonym islamistą… Jest 28 wrze

    29,70 zł
    3 dni
  • 32,22 zł 3 dni

    Ciąg dalszy bestsellera Salomon – kot, który leczył dusze dla fanów Kota Boba i Alfiego, kota wielorodzinnego Wzruszająca i ciepła powieść o porzuconym kocie, który pomógł porzuconemu dziecku. Tallulah, maleńka kotka, to córka Salomona – kota, który pot

    32,22 zł
    3 dni
  • 35,91 zł 3 dni

    Nowa książka autorki światowego hitu Sekretne życie pszczół. Numer 1 na liście bestsellerów New York Timesa, wyselekcjonowany do ekskluzywnego klubu książkowego Oprahy Winfrey! Sarah Grimké jest środkową córką sędziego sądu najwyższego Karoliny Południo

    35,91 zł
    3 dni
  • 31,99 zł 3 dni
    Nowość

    W wynajętym mieszkaniu w łódzkiej kamienicy zostają odnalezione zmasakrowane zwłoki studentki Martyny Bułeckiej. Brak śladów sugerujących tożsamość sprawcy. Brak motywów. Brak świadków. Komisarz Tomek Kawęcki, jeszcze parę lat wcześniej utalentowany śle

    31,99 zł
    3 dni
  • 21,60 zł 3 dni

    Clarissa Jesson, pracownica miejscowej gazety, zostaje oddelegowana do przeprowadzenia wywiadu ze słynącym z antypatycznego usposobienia milionerem, Chrisem Lindaggo. Tego samego dnia poszukiwany przez policję przestępca usiłuje ją zgwałcić, co skuteczn

    21,60 zł
    3 dni
  • 29,61 zł 3 dni

    Ciągle szukasz swojego miejsca na świecie? Chcesz coś zmienić w życiu, ale nie wiesz, jak zacząć? Idea czworga drzwi pomoże ci odnaleźć własną drogę do szczęścia. Czworo drzwi to cztery proste zasady, które pokażą ci, że nawet drobne czynności mogą by

    29,61 zł
    3 dni
  • 27,92 zł 3 dni

    NIESAMOWITA OPOWIEŚĆ, W KTÓREJ ZACIERA SIĘ GRANICA MIĘDZY JAWĄ A SNEM Do zapomnianej przez świat wsi przyjeżdża młoda pisarka, która planuje rozpocząć pracę nad swoją najnowszą powieścią. Wynajmuje pokój u tajemniczej kobiety, zwanej przez miejscowych S

    27,92 zł
    3 dni
  • 35,92 zł 3 dni

    Pierwsze kroki w świecie bez Boga Niespodziewane spotkanie pięcioletniego chłopca, mężczyzny i kobiety. Początek nowego życia, nowej tożsamości, nowej opowieści. David – chłopiec o nieskrępowanej wyobraźni – staje się dla Simona i Ines centrum świata.

    35,92 zł
    3 dni
  • 29,52 zł 3 dni

    POWIEŚĆ, KTÓRA ZNALAZŁA SIĘ W PIERWSZEJ DWUDZIESTCE NAJCIEKAWSZYCH KSIĄŻEK 2015 ROKU! PORUSZAJĄCY DEBIUT O HISTORII TRAGICZNEJ MIŁOŚCI ROZGRYWAJĄCEJ SIĘ NA TLE MASAKRY ORMIAN W TURCJI Kiedy dziadek Orchana zostaje znaleziony martwy, młody mężczyzna dzie

    29,52 zł
    3 dni
  • 23,92 zł 24 godziny

    Dzięki doświadczeniu Dziewięciu Wtajemniczeń z "Niebiańskiej Przepowiedni" - wielkiego przeboju wydawniczego w dziesiątkach krajów świata - miliony ludzi ujrzały nowo powstający obraz świata, który one opisują. Tamta książka pozwoliła ludziom otworzyć s

    23,92 zł
    24 godziny
  • 40,49 zł 3 dni

    Gniew to pożegnanie z Szackim, jednym z najbardziej znanych bohaterów kryminalnych w Polsce, dostrzeżonym i docenionym na świecie, co potwierdzają recenzje i wyróżnienia dla kolejnych wydań książek Zygmunta Miłoszewskiego za granicą. Prestiżowy „Publish

    40,49 zł
    3 dni
Znaleziono 65 produktów
na stronę