Powieść

O nas

Sklep internetowy Talizman.pl oferuje bogaty wybór książek, suplementów diety oraz artykułów ezoterycznych. Znajdziesz tu produkty w niskich cenach i wiele atrakcyjnych promocji. Zapraszamy do zakupów.

Powieść Istnieje 77 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 77 produktów
  • 20,93 zł 3 dni

    A wszystko dzięki „Jedz, módl się, kochaj” to niezwykła książka opowiadająca o tym, co zdziałała inna książka. Uważaj, Czytelniku. Grozi nam kolejna fala inspiracji. Elizabeth Gilbert spisała kiedyś wspomnienia ze swojej podróży. Wędrując po Italii, Ind

    20,93 zł
    3 dni
  • 29,70 zł 3 dni

    Nigdy do końca niewyjaśniony zamach na Jana Pawła II od wielu lat rozpala wyobraźnię badaczy i zwykłych śmiertelników. Ostatecznie przecież Ali Agca mógł być tylko narzędziem w rękach o wiele potężniejszych ludzi, a nie szalonym islamistą… Jest 28 wrze

    29,70 zł
    3 dni
  • 29,61 zł 3 dni

    Jeden z najstarszych mitów w historii ludzkości w nowej, współczesnej odsłonie. Uwalniająca wyobraźnię, nowoczesna powieść. Olga Tokarczuk uwspółcześnia mit pochodzący sprzed niemal czterech tysięcy lat - historię o sumeryjskiej bogini Inannie, która zs

    29,61 zł
    3 dni
  • 20,00 zł 3 dni

    Babskie dylematy to opowieść o Monice i Pawle, którzy po wielu latach pobytu w Anglii wracają do Polski i tu na nowo próbują ułożyć sobie życie. Czy im się to uda? Jakie niespodzianki przygotował dla nich los? Czym ich zaskoczy?

    20,00 zł
    3 dni
  • 34,19 zł 3 dni

    Wysoko w Białych Karpatach, na pograniczu Moraw i Słowacji, w odciętej od świata wsi Žítková żyły wyjątkowe kobiety. Potrafiły leczyć ziołami, przepowiadać przyszłość, poskramiać żywioły. Nazywano je boginiami, a ich tajemniczą sztukę bogowaniem. Dora I

    34,19 zł
    3 dni
  • 30,52 zł 3 dni

    Nowa, samodzielna powieść autorki bestsellerowej serii „Oddechy”, równie pełna emocji i zapierającej dech akcji! Co, jeśli dostałbyś drugą szansę na to, by kogoś poznać po raz pierwszy? Cal Logan doznaje szoku, gdy widzi Nicole Bentley siedzącą naprzeci

    30,52 zł
    3 dni
  • 32,22 zł 3 dni

    Ciąg dalszy bestsellera Salomon – kot, który leczył dusze dla fanów Kota Boba i Alfiego, kota wielorodzinnego Wzruszająca i ciepła powieść o porzuconym kocie, który pomógł porzuconemu dziecku. Tallulah, maleńka kotka, to córka Salomona – kota, który pot

    32,22 zł
    3 dni
  • 35,91 zł 3 dni

    Nowa książka autorki światowego hitu Sekretne życie pszczół. Numer 1 na liście bestsellerów New York Timesa, wyselekcjonowany do ekskluzywnego klubu książkowego Oprahy Winfrey! Sarah Grimké jest środkową córką sędziego sądu najwyższego Karoliny Południo

    35,91 zł
    3 dni
  • 21,60 zł 3 dni

    Clarissa Jesson, pracownica miejscowej gazety, zostaje oddelegowana do przeprowadzenia wywiadu ze słynącym z antypatycznego usposobienia milionerem, Chrisem Lindaggo. Tego samego dnia poszukiwany przez policję przestępca usiłuje ją zgwałcić, co skuteczn

    21,60 zł
    3 dni
  • 27,92 zł 3 dni

    NIESAMOWITA OPOWIEŚĆ, W KTÓREJ ZACIERA SIĘ GRANICA MIĘDZY JAWĄ A SNEM Do zapomnianej przez świat wsi przyjeżdża młoda pisarka, która planuje rozpocząć pracę nad swoją najnowszą powieścią. Wynajmuje pokój u tajemniczej kobiety, zwanej przez miejscowych S

    27,92 zł
    3 dni
  • 29,52 zł 3 dni

    GDY PRZESZŁOŚĆ TRZYMA KLUCZ DO NAJWIĘKSZYCH SEKRETÓW… Brian jest zachwycony, gdy dowiaduje się, że jego żona Diana jest w ciąży. Pora na dziecko nie jest jednak najlepsza – Diana właśnie otrzymała awans w pracy, a Brian musi jechać do Londynu pomóc przy

    29,52 zł
    3 dni
  • 29,52 zł 3 dni

    POWIEŚĆ, KTÓRA ZNALAZŁA SIĘ W PIERWSZEJ DWUDZIESTCE NAJCIEKAWSZYCH KSIĄŻEK 2015 ROKU! PORUSZAJĄCY DEBIUT O HISTORII TRAGICZNEJ MIŁOŚCI ROZGRYWAJĄCEJ SIĘ NA TLE MASAKRY ORMIAN W TURCJI Kiedy dziadek Orchana zostaje znaleziony martwy, młody mężczyzna dzie

    29,52 zł
    3 dni
Pokazuje 1 - 12 z 77 produktów