Powieść

O nas

Sklep internetowy Talizman.pl oferuje bogaty wybór książek, suplementów diety oraz artykułów ezoterycznych. Znajdziesz tu produkty w niskich cenach i wiele atrakcyjnych promocji. Zapraszamy do zakupów.

Powieść Istnieje 82 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 82 produktów
  • 20,93 zł 3 dni

    A wszystko dzięki „Jedz, módl się, kochaj” to niezwykła książka opowiadająca o tym, co zdziałała inna książka. Uważaj, Czytelniku. Grozi nam kolejna fala inspiracji. Elizabeth Gilbert spisała kiedyś wspomnienia ze swojej podróży. Wędrując po Italii, Ind

    20,93 zł
    3 dni
  • 27,92 zł 3 dni

    Książka, którą zachwycił się sam Khaled Hosseini! Kabul, 2007 rok. Rahima i jej siostry tylko sporadycznie mogą uczęszczać do szkoły i rzadko wychodzą z domu. Nie mają braci, a ich ojciec jest uzależniony od narkotyków. Jedyną nadzieję pokładają w prada

    27,92 zł
    3 dni
  • 29,70 zł 3 dni

    Nigdy do końca niewyjaśniony zamach na Jana Pawła II od wielu lat rozpala wyobraźnię badaczy i zwykłych śmiertelników. Ostatecznie przecież Ali Agca mógł być tylko narzędziem w rękach o wiele potężniejszych ludzi, a nie szalonym islamistą… Jest 28 wrze

    29,70 zł
    3 dni
  • 29,61 zł 3 dni

    Jeden z najstarszych mitów w historii ludzkości w nowej, współczesnej odsłonie. Uwalniająca wyobraźnię, nowoczesna powieść. Olga Tokarczuk uwspółcześnia mit pochodzący sprzed niemal czterech tysięcy lat - historię o sumeryjskiej bogini Inannie, która zs

    29,61 zł
    3 dni
  • 20,00 zł 3 dni

    Babskie dylematy to opowieść o Monice i Pawle, którzy po wielu latach pobytu w Anglii wracają do Polski i tu na nowo próbują ułożyć sobie życie. Czy im się to uda? Jakie niespodzianki przygotował dla nich los? Czym ich zaskoczy?

    20,00 zł
    3 dni
  • 34,19 zł 3 dni

    Wysoko w Białych Karpatach, na pograniczu Moraw i Słowacji, w odciętej od świata wsi Žítková żyły wyjątkowe kobiety. Potrafiły leczyć ziołami, przepowiadać przyszłość, poskramiać żywioły. Nazywano je boginiami, a ich tajemniczą sztukę bogowaniem. Dora I

    34,19 zł
    3 dni
  • 30,52 zł 3 dni

    Nowa, samodzielna powieść autorki bestsellerowej serii „Oddechy”, równie pełna emocji i zapierającej dech akcji! Co, jeśli dostałbyś drugą szansę na to, by kogoś poznać po raz pierwszy? Cal Logan doznaje szoku, gdy widzi Nicole Bentley siedzącą naprzeci

    30,52 zł
    3 dni
  • 32,22 zł 3 dni

    Ciąg dalszy bestsellera Salomon – kot, który leczył dusze dla fanów Kota Boba i Alfiego, kota wielorodzinnego Wzruszająca i ciepła powieść o porzuconym kocie, który pomógł porzuconemu dziecku. Tallulah, maleńka kotka, to córka Salomona – kota, który pot

    32,22 zł
    3 dni
  • 35,91 zł 3 dni

    Nowa książka autorki światowego hitu Sekretne życie pszczół. Numer 1 na liście bestsellerów New York Timesa, wyselekcjonowany do ekskluzywnego klubu książkowego Oprahy Winfrey! Sarah Grimké jest środkową córką sędziego sądu najwyższego Karoliny Południo

    35,91 zł
    3 dni
  • 21,60 zł 3 dni

    Clarissa Jesson, pracownica miejscowej gazety, zostaje oddelegowana do przeprowadzenia wywiadu ze słynącym z antypatycznego usposobienia milionerem, Chrisem Lindaggo. Tego samego dnia poszukiwany przez policję przestępca usiłuje ją zgwałcić, co skuteczn

    21,60 zł
    3 dni
  • 29,61 zł 3 dni

    Ciągle szukasz swojego miejsca na świecie? Chcesz coś zmienić w życiu, ale nie wiesz, jak zacząć? Idea czworga drzwi pomoże ci odnaleźć własną drogę do szczęścia. Czworo drzwi to cztery proste zasady, które pokażą ci, że nawet drobne czynności mogą by

    29,61 zł
    3 dni
  • 27,92 zł 3 dni

    NIESAMOWITA OPOWIEŚĆ, W KTÓREJ ZACIERA SIĘ GRANICA MIĘDZY JAWĄ A SNEM Do zapomnianej przez świat wsi przyjeżdża młoda pisarka, która planuje rozpocząć pracę nad swoją najnowszą powieścią. Wynajmuje pokój u tajemniczej kobiety, zwanej przez miejscowych S

    27,92 zł
    3 dni
Pokazuje 1 - 12 z 82 produktów