Obniżona cena! Magia natury . Jak wykorzystać energię żywiołów Powiększ
EAN 9788373776463
ISBN 978-83-7377-646-3
Rok wydania 2014
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 224
Oprawa miękka

Magia natury . Jak wykorzystać energię żywiołów

01001918

Autor: Scott Cunningham

Studio Astropsychologii

Earth, Air, Fire & Water: More Techniques of Natural Magic

24 godziny + czas dostawy

Teraz również Ty możesz okiełznać magię żywiołów i dostosować ją do swoich potrzeb.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 21 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

34,30 zł

Oszczędzasz:

12,35 zł

Cena internetowa:

21,95 zł

-36%

34,30 zł

Opis

Niezależnie od tego, jaka sfera Twojego życia wymaga modyfikacji, we wprowadzeniu pozytywnych zmian przydatna będzie magia natury. Ziemia pomaga znaleźć nową pracę oraz poprawić stan finansów, a Powietrze zwiększa inteligencję i wspomaga podczas podróży. Ogień chroni i dodaje odwagi, a Woda wspomaga sprawy sercowe i uzdrawia. Teraz również Ty możesz okiełznać magię żywiołów i dostosować ją do swoich potrzeb. Autor międzynarodowych bestsellerów i wieloletni praktyk sztuk metafizycznych opisuje także magię gwiazd, śniegu, świec, lodu i magnesów. Ujawnia, jak czerpać energię z morza, luster i kamieni oraz podaje magiczne zaklęcia i rytuały służące osiągnięciu konkretnych życiowych celów. Naturalny sposób na życie.

Fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-09-05

Magia żywiołów i coś więcej

„Magia natury” jest bardzo dobrą pozycją, treściwą i na temat. Autor nie zbacza z tematu i jasno trzyma się swojego planu. Rytuałów jest naprawdę ogromna ilość i każdy z nich dotyczy takich codziennych rzeczy czy problemów, z którymi się borykamy. Problemów, które wcale nie są takie ciężkie do rozwiązania. Oczywiście serdecznie polecam zapoznanie się z tą pozycją, zwłaszcza osobom, które lubują się w magii naturalnej i lubią poczuć w sobie moc żywiołów i przyrody. Doznania potrafią być naprawdę niesamowite. Bardziej zainteresowanych zachęcam również do sięgnięcia po trzy Encyklopedie tego autora, które w bardzo znaczny sposób powiększą Waszą wiedzę!

Cała recenzja: http://www.sheti-shetani.blogspot.com/p/blog-page.html

Oceń 
2014-06-20

Magia żywiołów

Magia dla naszych przodków była istotnym elementem życia. Czczono duszki i bóstwa domowe, składano im ofiary w postaci ziół, owoców, roślin. Dbano o zabezpieczenie domostw nie tylko przed zagrożeniami fizycznymi ale przede wszystkim energetycznymi. Każda kultura miała swoje zwyczaje, rytuały, obrzędy ale cel był jeden: bezpieczeństwo i ochrona własnego otoczenia.

Autor proponuje wiele rytuałów z wykorzystaniem mocy żywiołów w zależności od sfery życia, którą chcielibyśmy poprawić. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Rytuały są przystępnie opisane, z wyszczególnionymi poszczególnymi krokami działania. Poszczególne żywioły są opisane najpierw w części poświęconej podstawom magii a potem w oddzielnych rozdziałach pod względem ich oddziaływania, głównych skojarzeń i symboliki.

Recenzja pochodzi z mojego bloga: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/06/97-magia-natury.html

Oceń 
2014-03-25

Skuteczna magia

Nie należę do osób przesądnych i nigdy nie sądziłem, że mogę zacząć korzystać z czegoś takiego jak magia. Życie jednak potrafi zaskakiwać i uczyć, by „nigdy nie mówić nigdy”. Tak było i w moim przypadku. Od dłuższego czasu miałem spore problemy finansowe. Z technicznego punktu widzenia można było mnie określić mianem bankruta. Sądziłem, że nigdy nie wykaraskam się z tarapatów, ale wtedy żona podsunęła mi pod nos tę książkę. Uznałem, że korzystanie z mocy żywiołów może wydawać się absurdalne, ale nie zaszkodzi spróbować. W końcu nie ryzykowałem absolutnie niczego. Jakież było moje zdziwienie, gdy moja sytuacja finansowa zaczęła się z dnia na dzień poprawiać. Dzisiaj nie śmieję się z magii. W skutecznych rzeczach nie ma bowiem nic śmiesznego.


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Magia natury . Jak wykorzystać energię żywiołów

Magia natury . Jak wykorzystać energię żywiołów

Teraz również Ty możesz okiełznać magię żywiołów i dostosować ją do swoich potrzeb.

W pakiecie taniej