Obniżona cena! Strzezone sekrety alchemii Powiększ

Strzeżone sekrety alchemii. Skuteczne eliksiry, uzdrawiające energie i naturalna magia

01558022

Autor: Mark Stavish

Studio Astropsychologii

The Path of Alchemy: Energetic Healing & the World of Natura

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-49%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

20,04 zł

W czym może pomóc Tobie alchemia? Poznaj metody przyrządzania prostych leków roślinnych, które są skuteczne w uzdrawianiu duszy jak i ciała. Autor wyjawia również najpilniej strzeżone tajniki mineralnej alchemii. Nauczysz się także przeprowadzać destylacje, tworzyć przepełnione mocą kamienie, nalewki i eliksiry. Uzyskasz umiejętność leczenia organizmu i osiągania wewnętrznego rozwoju. Medytacje oraz zadania alchemiczne, zaproponowane w każdym rozdziale, pomogą Ci dokonywać fizycznej i duchowej transformacji. Alchemia pozwala zmniejszyć cierpienie i strach przed śmiercią poprzez bezpośrednie doświadczanie niewidzialnych światów. Prowadzi również do spokoju umysłu i pozytywnego spojrzenia na życie, wzmocnienia witalności oraz kreatywności. Poznaj sekrety alchemii!

EAN9788373776470
ISBN978-83-7377-647-0
Rok wydania2014
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron248
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-09-25

Zostań alchemikiem

„Strzeżone sekrety alchemii” to pozycja rzetelna, która całkowicie mnie pochłonęła. W mojej głowie już układa się plan stworzenia w domu własnego laboratorium alchemicznego, a ta książka z pewnością będzie moim „mentorem” podczas tego procesu. Całości dopełniają dodatki na końcu książki, dzięki którym dużo łatwiej będzie nam tworzyć spagiryczne nalewki czy też kamienie. Dla zainteresowanych pojawia się tam również formuła długowieczności hrabiego St. Germain (chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, kim był/jest ten pan) oraz co nieco o kamieniu filozoficznym. Również słowniczek stanowi podsumowanie zebranej wiedzy teoretycznej, choć osobiście uważam, że jeżeli ktoś faktycznie chce wejść na ścieżkę alchemii to powinien sięgnąć po jeszcze wiele innych książek czy artykułów. Co ciekawe – z pomocą przychodzi nawet sam pan Stavish, gdyż na końcu książki można znaleźć dane kontaktowe, gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości i pytania.

Cała rec: http://sheti-shetani.blogspot.com/p/blog-page.html

  Oceń 
  2014-03-25

  Dla każdego

  Alchemia od zawsze kojarzyła mi się z odpustowymi naciągaczami, którzy próbują nabrać niczego nieświadomy tłum i wyciągnąć przy okazji nieco pieniędzy z kieszeni naiwniaków. Problem w tym, że ten wizerunek nie dotyczy prawdziwej alchemii. Troszkę przypomina to szufladkowanie wszystkich sprzedawców używanych samochodów jako oszustów tylko dlatego, że jakiś podejrzany koleś na opuszczonym parkingu opchnął nam złom. To samo tyczy się alchemików. Pomiędzy całą masą naciągaczy istnieje bowiem wąska grupa osób naprawdę władających potężną wiedzą. I o nich właśnie jest ta książka. Co więcej, dzięki niej każdy z nas może dołączyć do tego grona prawdziwych alchemików!


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Strzeżone sekrety alchemii. Skuteczne eliksiry, uzdrawiające energie i naturalna magia

   Strzeżone sekrety alchemii. Skuteczne eliksiry, uzdrawiające energie i naturalna magia

   Poznaj metody przyrządzania prostych leków roślinnych, które są skuteczne w uzdrawianiu duszy jak i ciała.