Fizyka wiary - Kwantowa magia Powiększ
EAN9788373776272
ISBN978-83-7377-627-2
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron232
Oprawamiękka

Fizyka wiary - Kwantowa magia

01001909

Autor: Witalij Tichopław Tatiana Tichopław

Studio Astropsychologii

Физика веры

24 godziny + czas dostawy

Zanieczyszczenie atmosfery i wody na naszej planecie może przesądzić o istnieniu całej ludzkości.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 29 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

34,30 zł

Oszczędzasz:

5,10 zł

Cena internetowa:

29,20 zł

Opis

Rozwój cywilizacji nieuchronnie prowadzi nas do unicestwienia świata. Zanieczyszczenie atmosfery i wody na naszej planecie może przesądzić o istnieniu całej ludzkości. Autorzy książki, znani na całym świecie rosyjscy naukowcy i badacze fizyki kwantowej, prezentują naukowe dowody na istnienie Boga i Duszy. By wyjaśnić naturę świadomości, potęgę myśli i istotę wszechświata, opierają się oni na teoriach największych fizyków w dziejach, takich jak Newton czy Einstein. Wykorzystanie tej wiedzy może być początkiem tworzenia lepszej przyszłości dla wszystkich istnień. Ta książka jest podsumowaniem wielu badań na przestrzeni wieków, które stanowią dowód na istnienie świata, którego nie może dostrzec ludzkie oko. Duchowość kolejnym krokiem ewolucji.

Pobierz fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-09-25

Kwantowana wiara

„Fizyka wiary” to bardzo dopracowana książka, która będzie idealna dla osób mających ochotę na coś „cięższego”, przy czym można nieco poćwiczyć mózg i trochę go wysilić. To niepowtarzalne połączenie nauki z ezoteryką i wiarą, czego nie spotyka się za często. Autorzy spełnili w niej dwie istotne funkcje – zebrali ciekawą i intrygującą wiedzę, której być może nie da się przyswoić od razu, ale coś w głowie zostanie na pewno, a dodatkowo umieścili w niej poruszające przesłanie, o którym wspomniałam wyżej. Naprawdę warto tej książce poświęcić trochę czasu i uwagi, a na pewno wywrze ona na was pozytywny wpływ. Polecam!
Cała rec: http://sheti-shetani.blogspot.com/p/blog-page.html

  Oceń 
  2014-02-19

  Nowy wymiar wiary!

  Czym jest wiara dla współczesnego człowieka? Bez problemów wierzymy w to, co naukowcy potrafią wytłumaczyć i udowodnić. Mimo to większość ludzi nie potrzebuje dowodów na istnienie Boga. Wiara czyni cuda, których często jesteśmy świadkami. Jednak wielu naukowców na przestrzeni stuleci próbuje udowodnić, że istnieje siła, która reguluje, porządkuje i wzmacnia świat i nasze życie. Autorzy prezentują teorie światowych autorytetów, którzy w różny sposób dowodzą, że Bóg istnieje.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię

   Fizyka wiary - Kwantowa magia

   Fizyka wiary - Kwantowa magia

   Zanieczyszczenie atmosfery i wody na naszej planecie może przesądzić o istnieniu całej ludzkości.

   W pakiecie taniej