Leksykon symboli Tarota Powiększ
EAN9788373776166
ISBN978-83-7377-616-6
Rok wydania2013
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Oprawamiękka

Leksykon symboli Tarota

01001899

Autor: Tomasz Suma

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

Pierwsza na polskim rynku publikacja opisująca wszystkie symbole zamieszczone na ilustracjach najpopularniejszych wśród tarocistów talii.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 42 punktów lojalnościowych.


Zobacz ebooka 36,27 zł

Książka

Cena katalogowa:

49,90 zł

Oszczędzasz:

7,50 zł

Cena internetowa:

42,40 zł

Opis

Jest to pierwsza na polskim rynku publikacja tak kompleksowo opisująca wszystkie symbole zamieszczone na ilustracjach najpopularniejszych wśród tarocistów talii. Autor przeanalizował między innymi Tarot Crowleya, Marsylski i Ridera Waite'a. Każdy, nawet najdrobniejszy detal grafik widniejących na kartach został wyszczególniony i przystępnie wyjaśniony. Tomasz Suma uwzględnił również fakt, że jeden element może w różnych taliach mieć zupełnie odmienne znaczenie. Dzięki tej publikacji będziesz mógł swobodnie korzystać z kilku talii kart i zawsze ujrzysz prawdziwą wiadomość skrywającą się za kunsztownymi ilustracjami, które na nich ujrzysz. Unikniesz również niewłaściwej interpretacji otrzymanych przesłań. Nie pozostawiaj nic przypadkowi. Zyskaj pewność!

Pobierz fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-03-23

Obowiązkowo dla każdego Tarocisty!

Zdecydowanie jest to lektura obowiązkowa dla każdego Tarocisty. Przyda się również osobom początkującym, ponieważ będzie to znakomite kompendium wiedzy i idealna pomoc przy interpretowaniu rozkładów. Każdy, kto interesuje się Tarotem powinien mieć tę pozycję u siebie i sięgać po nią, gdy tylko będzie miał wątpliwości co do znaczenia danej karty. Książka za zainteresowała mnie, gdy tylko ją zauważyłam i jak widać – moja intuicja i tym razem mnie nie zawiodła. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej publikacji i cieszę się, że ona powstała, bo jestem pewna w stu procentach, że nie raz po nią sięgnę i mi się przyda. Polecam gorąco, bo naprawdę warto ją mieć i się z nią zapoznać!

http://www.sheti-shetani.blogspot.com/p/blog-page.html

  Oceń 
  2013-12-06

  Jedna ksiażka na wszystkie talie

  Tarot niejedno ma imię. Wystarczy, że wejdziemy do pierwszego lepszego sklepu ezoterycznego, a tam naszym oczom ukażą się najróżniejsze talie kart. Będą się one od siebie różniły praktycznie wszystkim – zarówno grafiką jak i symboliką. W jaki sposób się w nich nie pogubić? Jak odczytać wiarygodne przesłanie? Dzięki tej książce. Zawsze mam ją pod ręką podczas korzystania z Tarota.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię

   Leksykon symboli Tarota

   Leksykon symboli Tarota

   Pierwsza na polskim rynku publikacja opisująca wszystkie symbole zamieszczone na ilustracjach najpopularniejszych wśród tarocistów talii.

   W pakiecie taniej