Obniż swój cholesterol Powiększ

Obniż swój cholesterol

01555034

Autor: Janet Bond Brill

Wydawnictwo Vital

Cholesterol Down: Ten Simple Steps to Lower Your Cholesterol

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie

Ocena 

Cena katalogowa:

44,40 zł

Nasza cena:

37,70 zł

Autorka tej książki jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych specjalistek z dziedziny zdrowia i wykwalifikowanych fizjologiem. W jej pierwszej na polskim rynku publikacji znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć na temat cholesterolu i LDL oraz dowiesz się, jak utrzymać właściwą ilość tych substancji w swoim ciele.
Wszystko dzięki dziesięciu prostym i łatwym do wprowadzenia zmianom w jadłospisie i stylu życia. Z ich pomocą w zaledwie cztery tygodnie doprowadzisz swoje ciało do właściwego stanu i jednocześnie zminimalizujesz ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia. Z tej publikacji dowiesz się także, jak samodzielnie diagnozować organizm – zarówno swój, jak i swoich najbliższych. Obniżanie cholesterolu nigdy nie było równie łatwe!

EAN9788373775923
ISBN978-83-7377-592-3
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-02-18

Jak poprawić swoje zdrowie

Książka napisana z punktu widzenia rynku amerykańskiego ale problemy przedstawiane w niej dotyczą również naszego kraju. Często bagatelizowane są, prowadzone kampanie prozdrowotne, które próbują zachęcić do zmiany stylu życia, diety i przyzwyczajeń. Zamiast zapobiegać, reagujemy, gdy dane schorzenie pojawi się w naszym organizmie albo gdy wyniki pokażą zbyt wysoki poziom cholesterolu, ale wtedy jest już nieraz za późno. Dlatego dr.Brill zapewnia, że stosując opracowany przez nią Program Obniżenia Cholesterolu może skutecznie poprawić stan naszego ciała i zmniejszyć ryzyko niebezpiecznych chorób.Daje gwarancję, że cztery tygodnie doprowadzimy swoje ciało do właściwego stanu i jednocześnie zminimalizujemy ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia. Nauczymy się także przeprowadzać kompleksową diagnozę stanu zdrowia w domowym zaciszu.

Recenzja pochodzi z mojego bloga, na który znajduje się w całości: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2013/06/39-obniz-swoj-cholesterol.html

  Oceń 
  2013-07-03

  W tej książce znajdziesz wszystko, co chciałbyś się dowiedzieć na temat cholesterolu, ale dotychczas bałeś się o to zapytać. Bo co, jeśli okaże się, że musiałbyś z jego powodu zrezygnować z ulubionych dań? Co, jeśli okazałoby się, że codzienny pyszny obiadek krok po kroku przybliża Cię do śmierci? Co, jeśli kochana żona tłukąc schabowego wbija jednocześnie kolejny gwóźdź do Twojej trumny? Nie musisz się jednak bać. Od teraz możesz działać i skutecznie obniżać cholesterol. W zaledwie cztery tygodnie i bez konieczności sięgania po pseudo-zdrowe margaryny w horrendalnych cenach. Sprawdziłem to na sobie i powiem tylko jedno słowo: zadziałało! Jacek

   Oceń 
   2017-02-10

   A w jakim celu ?

   Zgodnie z najnowszymi badaniami nt. cholesterolu, im wyższy poziom, tym się dłużej żyje. Można sprawdzić w necie.
   Więc po co obniżać? Poziom chlesterolu ma się nijak do zapchanych tętnic, a cholesterol z pożywienia nie "przechodzi" do krwi. itd.


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Obniż swój cholesterol

    Obniż swój cholesterol

    Obniż cholesterol dzięki dziesięciu prostym i łatwym do wprowadzenia zmianom w jadłospisie.

    Brak tej pozycji na stanie.

    Specjalnie dla Ciebie proponujemy: