Uzdrawiająca moc octu Powiększ

Uzdrawiająca moc octu

01555009

Autor: Cal Orey

Wydawnictwo Vital

The Healing Powers of Vinegar: A Complete Guide to Nature's

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Ocet jest znany i stosowany od czasów starożytnych jako przyprawa, środek do pielęgnacji ciała oraz jako lek na różne dolegliwości. Obecnie znajduje się na liście „żywności funkcjonalnej” czyli jest uznany jako produkt odżywczy i zapobiegający chorobom.
W czerwonym occie winnym występują przeciwutleniacze, które przeciwdziałają rozwojowi nowotworów oraz zmniejszają ryzyko ich powstawania. Zawarte w occie flawonoidy mają korzystny wpływ na pracę serca, zapobiegają wysokiemu ciśnieniu, udarom i zawałom. Dzięki licznym przepisom kulinarnym z zastosowaniem różnego rodzaju octów możesz odzyskać zdrowie i poprawić samopoczucie. W książce znajdziesz też 7-dniowy program oczyszczający organizm, dzięki któremu pozbędziesz się toksyn ale też i zbędnego tłuszczu.
Ocet winny – eliksir zdrowia, piękna i długowieczności.

EAN9788364278006
ISBN978-83-64278-00-6
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2013-07-12

Wszystko o octach w jednej książce. Sposoby na odciski i inne dolegliwości skórne już wypróbowałem. Zapewniam, że działają. Na mojej żonie widzę efekty odchudzania, według metody Cal Orey. Książki zawsze mnie zaskakują, ile ciekawych rzeczy można dowiedzieć się o zwykłym occie. Można go jeść, smarować chore miejsca, a dodany do wody idealnie czyści plamy. Jednak prawdą jest powiedzenie: najprostsze jest najtrudniejsze. Karol

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Uzdrawiająca moc octu

    Uzdrawiająca moc octu

    Poznaj różnego rodzaju octy i ich niezwykłe zastosowanie np. lecznicze, kosmetologiczne czy jako wpaniały środek czyszczący.