Obniżona cena! Mudry dla zdrowia witalności i wewnętrznego spokoju Powiększ
EAN 9788373775985
ISBN 978-83-7377-598-5
Oprawa miękka

Mudry dla zdrowia witalności i wewnętrznego spokoju

01001872

Autor: Gertrud Hirschi

Studio Astropsychologii

Mudras: FingerYoga für Gesundheit, Vitalität und innere Ruhe

24 godziny + czas dostawy

Autorka wyjaśnia zastosowanie i działanie mudr oraz prezentuje, jak za pomocą ćwiczeń oddechowych, wizualizacji i diety wzmóc ich skuteczność.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 25 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

34,30 zł

Oszczędzasz:

8,92 zł

Cena internetowa:

25,38 zł

-26%

34,30 zł

Opis

Mudry, czyli specjalne układy palców zwane często jogą dla dłoni, pomogą Ci rozwiązać problemy zdrowotne i poprawić swoje samopoczucie. Dzięki nim wyeliminujesz bóle stawów, brak zapału, nerwowość, uczucie pełności, bóle karku lub zaburzenia koncentracji.
Z tej książki dowiesz się, która mudra jest idealna dla astmatyków, a która pomoże na choroby pleców. A to dopiero kilka z setek ich zastosowań. Autorka – znana szwajcarska instruktorka jogi – wyjaśnia zastosowanie i działanie mudr oraz prezentuje, jak za pomocą ćwiczeń oddechowych, wizualizacji oraz oddziaływania kolorów, muzyki i specjalnej diety wzmóc ich skuteczność. Do każdej mudry dodała również pasującą do niej afirmację.
Mudry – siła samouzdrawiania w Twoich dłoniach.

Fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2013-11-03

Mudry - inne podejście do uzdrawiania

Zapewne mało kto zastanawia się, jak wiele „punktów odniesienia” znajduje się na naszych dłoniach. Można na nich znaleźć odpowiednio punkty na każdą część ciała. Zapytacie jednak „No dobra, ale po co?”. A po to, że dzięki temu możemy zniwelować ból głowy, gardła, mięśni – wszystkiego. Niemożliwe? A jednak. A to jeszcze nie wszystko – bowiem zwykłe ułożenie palców w odpowiedniej pozycji również potrafi czynić cuda. Ma to oczywiście związek z Mudrami.
O Mudrach już co nieco słyszałam, jednak nie miałam z nimi żadnego większego doświadczenia, a co dopiero praktyki. Ponieważ jednak lubię poszerzać swoje horyzonty, postanowiłam spróbować. Pomogła mi w tym książka Gertrud Hirschi. Już na samym początku autorka skupia się na temacie, a nie owija w bawełnę. Wstęp dotyczy pochodzenia mudr, zasady ich działania i jej własnych doświadczeń w tej dziedzinie. Następnie autorka przedstawia nam punkty z akupresury na dłoniach, odnosi się do czakr, przedstawia strefy refleksyjne. Kolejną rzeczą jest posegregowanie mudr do poszczególnych potrzeb – czyli jednym słowem, która mudra na co działa.
Cała recenzja na: http://www.sheti-shetani.blogspot.com/p/parapsychologiczne-c.html

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2013-07-22

Mudry są bardzo skuteczne i łatwe do zastosowania, ale większość osób nie zdaje sobie nawet sprawy z ich istnienia. Ta książka ma okazję to zmienić i w końcu ukazać szerszemu gronu czytelników dobrodziejstwa kryjące się w ludzkich dłoniach. Choć trudno w to uwierzyć, mogą one pomóc na zdecydowaną większość współczesnych chorób. Najważniejsze jest, by się przełamać i spróbować z nich skorzystać. Ja to zrobiłam i nie żałuję.


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Mudry dla zdrowia witalności i wewnętrznego spokoju

Mudry dla zdrowia witalności i wewnętrznego spokoju

Autorka wyjaśnia zastosowanie i działanie mudr oraz prezentuje, jak za pomocą ćwiczeń oddechowych, wizualizacji i diety wzmóc ich skuteczność.

W pakiecie taniej