Cały rok wśród ptaków Powiększ

Cały rok wśród ptaków

01001625

Autor: Barbara Mydlak

INSTYTUT WYDAWNICZY KREATOR

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

29,80 zł

Nasza cena:

25,30 zł

To książka, którą traktować można jako poradnik dla początkującego obserwatora ptaków, choć i niejeden ornitolog znajdzie tu interesujące ciekawostki.
Dowiesz się gdzie, i o jakiej porze najłatwiej odnaleźć dane gatunki ptaków oraz jak się zachowywać, by ich nie spłoszyć. W książce brak naukowej drobiazgowości, za to emanuje ona prawdziwą, nieograniczoną fascynacją i miłością do skrzydlatych przyjaciół.
Zdaniem Autorki ptaki dostarczają mnóstwo wrażeń, wyostrzają zmysły, każą unosić wysoko głowę i wręcz pokochać podniebne przestrzenie.
Autorka oprócz przydatnych informacji, przekazała także pasję, dzięki czemu od razu masz ochotę wyruszyć na obserwację, a więc do dzieła!
Dodatkowym atutem książki są ilustracje wykonane metodą wycinanki oraz fotografie Wiktora Wołkowa.
EAN9788373440517
ISBN978-83-7344-051-7
Oprawamiękka

Opinie

Oceń 
2009-06-19

Fajnie, lekko napisana książka, z ciekawymi opowieściami. Będzie odpowiednia dla młodszych i starszych czytelników, laików i znawców. To co urzeka w tej książce to umiejętność autorki do przekazania swojej fascynacji ptakami. Dzięki książce poznajemy przeróżne gatunki ptaków, dowiadujemy się gdzie je spotkać i uczymy się zachowania podczas obserwacji. Polecam wszystkim miłośnikom naszych polskich ptaków.

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Cały rok wśród ptaków

    Cały rok wśród ptaków