Opowieści białostockie Powiększ

Opowieści białostockie

01001748

Autor: Jolanta Szczygieł-Rogowska

INSTYTUT WYDAWNICZY KREATOR

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

29,20 zł

Dawnych wspomnień czar…
Ta książka nie jest najnowszą powieścią, nie znajdziesz jej na liście bestsellerów New York Timesa, mimo wszystko może zdobyć Twoje serce. To tęsknota za czymś, czego już nie ma, co bezpowrotnie się skończyło. Jednak dzięki tej książce możesz przeżyć wspaniałą przygodę – jakby czytając pamiętniki, stare dzienniki wniknąć w świat nieznany.
Dzięki dołączonym do książki płytom CD zawierającym „udźwiękowienie” zapisanych historii chciałoby się przenieść do tamtych czasów. Przez chwilę poczytać newsy z „Dziennika Białostockiego” z lipca 1927 roku, posłuchać ówczesnego przeboju „Czy Pani mieszka sama…”, pójść śladami młodego chłopca Ludwika wsłuchującego się w wielojęzyczny szmer głosów, zanim świat poznał jego …esperanto.
EAN 9788373440593
ISBN 978-83-7344-059-3
Rok wydania 2011
Numer wydania 1
Format 14 x 13,5 cm
Ilość stron 56
Oprawa miękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2011-06-07

Jestem białostoczanką z urodzenia, moi rodzice również. Z tego powodu w naszej rodzinie od lat „zbiera się” przeróżne publikacje na temat naszego miasta. Z przyjemnością śledzę, co wydają białostockie wydawnictwa. Kreator jest jednym z niewielu, który dba o to, by co roku ukazywała się jakaś nowość. Ta ostatnia, którą namierzyłam jest kolejną publikacją Pani Jolanty Szczygieł-Rogowskiej, historyka, osoby znanej w Białymstoku. Książka z płytą CD (dokładniej z dwiema) to był doskonały prezent, jaki zrobiłam mojej rodzinie. Nie dość, że ciekawe historie, to jeszcze zilustrowane dźwiękiem przygotowanym przez radiowca. Duże brawa dla lokalnego radia i wydawnictwa. To naprawdę uroczy upominek. Dla miłośników, szperaczy starych fotografii i kolekcjonerów pamiątek.

Napisz opinię

Napisz opinię

Opowieści białostockie

Opowieści białostockie

Daj się ponieść wspomnieniom i odkryj na nowo urok chwil i miejsc, które już bezpowrotnie minęły.