Czego nie powie psycholog Powiększ
EAN9788373770676
ISBN83-7377-067-4
Oprawamiękka

Czego nie powie psycholog

01001063

Autor: Manuela Klara Klara

Studio Astropsychologii

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tam, gdzie wielu rozkłada bezsilnie ręce, wiedza astropsychologiczna okazuje się być bezcenną.

Więcej informacji

Tego produktu brak w magazynie

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 18 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

21,40 zł

Oszczędzasz:

3,20 zł

Cena internetowa:

18,20 zł

Opis

Astropsychologia i astroterapia to dziedziny nauki, które, inspirowane astrologią, wykorzystują koncepcje i praktyczne doświadczenia psychologii głębi i psychoterapii.
Podstawą do analizy osobowości jest teoria archetypów, które nadają znaczenie związkom z ludźmi, określają karierę zawodową, zdolności twórcze i odtwórcze, mają wpływ na życie emocjonalne i odczucia.
Jak wyglada warsztat pracy astropsychologa? Jak praktycznie wykorzystać wiedzę płynącą z Tarota, numerologii, astrologii, psychografologii? Co i jak robić, kiedy musisz pomóc sobie, swojej rodzinie, przyjaciołom?
Tam, gdzie wielu rozkłada bezsilnie ręce, wiedza astropsychologiczna okazuje się być bezcenną. Bo - czego nie powie psycholog, powie Ci wróżka.

Opinie

Oceń 
2012-10-01

książka opowiada o problemach dnia codziennego z punktu widzenia psychologii alternatywnej.....to czego nie powie ci psycholog ,powie ci astropsycholog,psychoterapeuta,TAROCISTA :))) polecam!

  Oceń 
  2008-09-08

  Dostrzegam wagę psychoterapii w procesie walki o samego siebie, ale bez pomocy drugiego fachowca ? astropsychologa przejść się przez to nie da niestety. Z wielu różnorakich problemów poruszonych na łamach książki i odpowiedzi na nie zebrałem zbiorczą receptę na swoje niepowodzenia i rzekome niedoskonałości. Rzekome, bo jak się okazało wymyśliłem je i skrzętnie w sobie pielęgnowałem tracąc w ten sposób czas na rzeczy bardziej ważne i wartościowe niż zamartwianie się i użalanie nad sobą. Z doświadczenia już wiem, że psycholog nie pełni głównej funkcji w procesie terapeutycznym. Wiedza psychologa pomaga, ale nie wystarczy, gdyż na problemy ludzkie trzeba spojrzeć szerzej, bo z punktu widzenia astrologii. A najlepiej, celem lepszego i szybszego skutku, żeby te dwa podejścia się uzupełniały. To co ja wyniosłem dla siebie po przeczytaniu książki, to pozytywny przekaz i pozytywną energię płynącą od autorki do mojej głowy i mojego serca. Zadziwiające jest, że ten stan trwa nadal i czuję, że tak zostanie. Amen

   Oceń 
   2008-09-08

   Faktycznie nie wszystko powiedział mi psycholog. Opowiadałam o przeszłości, ale psycholog nie analizował jej dogłębnie, zostawiając to mnie, co powodowało otwartą ranę. Dopiero po lekturze Olszewskiej rozjaśniło mi się w głowie i zrobiło się lżej. Tego mi było trzeba. Nie rozumiałam, że to ja w głównej mierze ponoszę winę za nieudane życie osobiste. Uświadomiłam sobie, jakie mam słabe punkty i gdzie popełniam błędy. Do tej pory byłam jak teraz widzę bezpodstawnie zaborczą i na dodatek dominującą osobą, przez co bardzo raniłam swoich bliskich. Nie miało to najmniejszego sensu. Pojęłam w końcu, że we wszystkim należy zachować umiar. Lepiej późno niż wcale.


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Czego nie powie psycholog

    Czego nie powie psycholog

    Tam, gdzie wielu rozkłada bezsilnie ręce, wiedza astropsychologiczna okazuje się być bezcenną.

    W pakiecie taniej

    Brak tej pozycji na stanie.

    Specjalnie dla Ciebie proponujemy: