Moc zaklęć i rytuałów na co dzień Powiększ
EAN9788373771482
ISBN83-7377-184-4
Oprawamiękka

Moc zaklęć i rytuałów na co dzień

01001185

Autor: Mirosław Winczewski

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

Poznaj zaklęcia przyciągające bogactwo, ukochaną osobę oraz odprawiać rytuały odpędzające negatywne siły.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 21 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

24,90 zł

Oszczędzasz:

3,70 zł

Cena internetowa:

21,20 zł

Opis

Czy kiedykolwiek rzuciłeś zaklęcie? Najprawdopodobniej tak i uczyniłeś to zupełnie nieświadomie. Czy widząc spadającą gwiazdę, nie wyraziłeś swojego życzenia? Czy nie rzucałeś młodej parze pod nogi ryżu lub drobnych monet na szczęście? To właśnie były zaklęcia. Możesz je zacząć rzucać znacznie bardziej świadomie i jednocześnie osiągać oczekiwane efekty. Zaklęcia mogą się bowiem stać Twoim sprzymierzeńcem w utarczkach z siłami kapryśnego losu.
Moc zaklęć i rytuałów na co dzień wyjawi Ci w jaki sposób i kiedy najlepiej rzucać zaklęcia przyciągające bogactwo, ukochaną osobę oraz odprawiać rytuały odpędzające negatywne siły, zapewniające zdrowie, oczyszczające nowy dom. Wykorzystaj ich moc w codziennym życiu.

Opinie

Oceń 
2011-02-11

Książka zawiera dużo interesujących zagadnień związanych z paraniem się magią i zaklęciami . Polecam dla tych którzy szukają ciekawych zaklęć i rytuałów .

  Oceń 
  2008-08-25

  Książka dla tych, którzy wierzą i świadomie chcą praktykować w tym temacie. Wiadomo, że od zarania dziejów człowiek starał się wpłynąć na swój los za pomocą zaklęć. Powody podejmowania tajemnych działań były i są różne -od chęci wzbogacenia się, zadbania o ognisko domowe, zwabienia umiłowanej osoby, aż po te bardziej mroczne działania z pogranicza czarnej magii. Magia to dosyć śliska dziedzina, więc autor nie omieszkał ostrzec, iż jeśli rośnie nam apetyt na zło, to to co uczynimy może do nas wrócić z tą samą siłą, a więc należałoby się najpierw dobrze zastanowić przed zastosowaniem.Głównym przesłaniem autora skierowanym ku czytelnikom jest to, że każde zaklęcie wymaga pokładów wielkiej wiary, aby mogło się urzeczywistnić. Gorąco polecam i życzę powodzenia w praktyce.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię

   Moc zaklęć i rytuałów na co dzień

   Moc zaklęć i rytuałów na co dzień

   Poznaj zaklęcia przyciągające bogactwo, ukochaną osobę oraz odprawiać rytuały odpędzające negatywne siły.

   W pakiecie taniej