Tajemnice czakramu wawelskiego Powiększ
EAN9788373771130
ISBN83-7377-113-1
Oprawamiękka

Tajemnice czakramu wawelskiego

01001309

Autor: Leszek Matela

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

Książka odsłania wiele do tej pory ukrytych tajemnic czakramu wawelskiego i krakowskich miejsc mocy.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 25 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

29,90 zł

Oszczędzasz:

4,50 zł

Cena internetowa:

25,40 zł

Opis

Książka odsłania wiele do tej pory ukrytych tajemnic czakramu wawelskiego i krakowskich miejsc mocy. Leszek Matela przedstawia pradzieje Wawelu oraz kopców krakowskich, prezentuje krakowski zodiak, odzwierciedlenie konstelacji gwiezdnych na Ziemi. Czytelnik ma okazję nie tylko zapoznać się z sekretami dawnej stolicy Polski, ale również nauczyć się, jak samodzielnie doświadczać i badać energie miejsc mocy i odkrywać ich geomantyczne tajemnice. Ksiązka zawiera praktyczne wskazówki, umożliwiające samodzielne doświadczenie i zbadania tego, co kiedyś uchodziło za wiedzę tajemną.
Ta książka to również jedyny w swoim rodzaju przewodnik po Krakowie dla wszystkich osób zainteresowanych sprawami tajemniczymi i niezwykłymi.

Opinie

Oceń 
2009-10-27

Ta książka to jak najlepsze pozycje Dana Browna. Z tym, że tutaj fakty nie są naciągane, a autor nie doszukuje się drugiego dna w każdej krzywiźnie czy sklepieniu. Tutaj fakty są rzeczywiście faktami, a dowody jakimi są poparte nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Kraków jest miejscem niezwykłym i aż roi się od miejsc emanujących promieniowaniem wyczuwalnym nie tylko przez radiestetów, ale i przez „zwykłych” zjadaczy chleba. Jest to także wyjaśnienie tajemnicy sukcesu Wawelu jako miejsca, do którego tak masowo ciągną turyści. Tutaj nie tylko zwiedzasz, ale jednocześnie doświadczasz czegoś tak wspaniałego, że nie da się tego opisać. To po prostu trzeba poczuć.

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Tajemnice czakramu wawelskiego

  Tajemnice czakramu wawelskiego

  Książka odsłania wiele do tej pory ukrytych tajemnic czakramu wawelskiego i krakowskich miejsc mocy.

  W pakiecie taniej