Obniżona cena! Tajemniczy krąg zjawisk psi Powiększ
EAN9788386737079
ISBN83-86737-07-7
Oprawamiękka

Tajemniczy krąg zjawisk psi

01001320

Autor: Leszek Matela

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

Autorzy zajmują się badaniem i wyjaśnianiem fenomenów paramedycyny, ezoteryki, parapsychologii.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

29,90 zł

Oszczędzasz:

24,90 zł

Cena internetowa:

5,00 zł

-24,90 zł

29,90 zł

Opis

Książka kierowana do odbiorców zainteresowanych niezwykłymi zjawiskami, trudnymi do wyjaśnienia przez współczesną naukę. Wokół nas ma miejsce cały szereg zjawisk, których konwencjonalna medycyna i nauka nie są w stanie wyjaśnić. Czy musimy skazywać się na życie w niewiedzy? Nie - wystarczy skorzystać z pomocy ekspertów z dziedziny ezoteryki.
Autorzy Leszek Matela i Otylia Sakowska przedstawiają racjonalne rozwiązania, odpowiedzi na dręczące wielu pytania. Zajmują się badaniem i wyjaśnianiem fenomenów paramedycyny, ezoteryki, parapsychologii. Tematyka poruszana w książce coraz częściej jest wątkiem głównym w filmie naukowo-dokumentalnym, nazywanym często mianem CZYNNIKA PSI.
Poznaj najgłębiej skrywane sekrety!

Opinie

Oceń 
2012-10-17

Leszek Matela to znany publicysta, tłumacz, podróżnik, radiesteta i badacz zjawisk paranormalnych. Z wykształcenia germanista; wykładowca z dziedziny geomancji oraz radiestezji. Wydał blisko pięćdziesiąt książek. Od 1997 roku związany z wydawnictwem Studio Astropsychologii. Nakładem wspomnianego wydawnictwa do rąk czytelników trafiła publikacja będąca owocem współpracy Leszka Mateli z Otylią Sakowską, "Tajemniczy krąg zjawisk PSI".

Psi jest pierwszą literą słowa psyche, które oznacza duszę. Wzięła się z greckiego alfabetu. Używana do oznaczania przeróżnych parapsychicznych zjawisk. I tym właśnie zajęli się autorzy niniejszej publikacji. Książka została podzielona na trzy główne części, w których to znajdują się zagadnienia związane z konkretną dziedziną. I tak część pierwsza traktuje o paramedycynie, która wykorzystywana jest na co dzień w lecznictwie - homeopatii, zielarstwie, refleksoterapii i wielu innych. Kolejna część dotyczy zagadnień z dziedziny ezoteryki oraz zjawisk mediumicznych. W tym rozdziale autorzy przybliżają nam sylwetki wielu znanych osób, wśród których znaleźli się między innymi Mikołaj Rerich, ojciec Czesław Klimuszko, czy też Johann Wolfgang Goethe. W ostatniej części możemy znaleźć informacje na temat sprzętów wykorzystywanych w badaniach naukowych, czy też takich z pogranicza parapsychologii. Treści zawarte w tym rozdziale udowadniają, że nie wszystkie poznane zjawiska od dawna wykorzystuje się w praktyce na co dzień.

Książka jest niezwykle ciekawą publikacją, która może zainteresować każdego z Was. Niestety autorzy posługują się nie rzadko fachowym językiem, który może przysporzyć co niektórym osobom problemy z odbiorem zawartych w książce treści. Przymykając jednak na to oko, warto sięgnąć po omawianą publikację. Z pewnością dostarczy Wam wielu cennych informacji dotyczących zagadnień, nad którymi z pewnością nie jeden raz się zastanawialiście i zadawaliście sobie pytanie - jak to jest możliwe? Ta książka dostarczy Wam wszelkich odpowiedzi.

recenzja z mojego bloga: http://magicznyswiatksiazek.blogspot.com/2012/10/tajemniczy-krag-zjawisk-psi-leszek.html

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Tajemniczy krąg zjawisk psi

  Tajemniczy krąg zjawisk psi

  Autorzy zajmują się badaniem i wyjaśnianiem fenomenów paramedycyny, ezoteryki, parapsychologii.

  W pakiecie taniej