Obniżona cena! Uzdrawianie poprzez liczby Powiększ
EAN9788373775800
ISBN978-83-7377-580-0
Rok wydania2013
Oprawamiękka

Uzdrawianie poprzez liczby

01001852

Autor: Petra Neumayer

Studio Astropsychologii

Heilen mit Zahlen. Von der Zahlenmystik bis zum spirituellen

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Autorka przedstawia metodę leczenia, która za pomocą drgań przenoszonych przez liczby może powstrzymać powstawanie chorób.

Więcej informacji

Tego produktu brak w magazynie

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

34,90 zł

Oszczędzasz:

17,45 zł

Cena internetowa:

17,45 zł

-50%

34,90 zł

Opis

Szukasz naturalnych i skutecznych metod uzdrawiania? Z pomocą przychodzą Ci liczby! Wszystko dzięki opracowanemu przez Autorkę systemowi samoleczenia, który bazuje na odkryciach współczesnej fizyki kwantowej. Każda cyfra ma swoją wibrację i jeśli o niej myślisz, wypowiadasz ją lub wizualizujesz, Twój organizm przejmuje od danej liczby częstotliwość drgań. A to od nich z kolei zależy stan Twojego ciała. W książce Autorka przedstawia, 100 uzdrawiających liczb uzdrowiciela Grigorija Grabowoja przyporządkowanych najpopularniejszym chorobom i dolegliwościom, z których możesz skorzystać. Łatwo je odnajdziesz, ponieważ są uszeregowane według symptomów, jakie odczuwasz. Dzięki temu przyspieszysz swój proces samouzdrawiania i regeneracji. Stwórz własną uzdrawiającą liczbę.

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2013-06-06

Matematyka to podobno królowa nauk. W sumie jakby się dłużej zastanowić to jest to bardzo trafne stwierdzenie, bo na liczbach opiera się praktycznie wszystko. Każda rzecz ma wymiary, które możemy podać w liczbach, nasza data urodzenia to liczby, wyniki badań to liczby, każda rzeczy występuje w jakiejś ilości, którą wyrażamy w liczbach… Jaki z tego wniosek? Liczby są wszędzie! Dlaczego by więc nie zastosować ich w uzdrawianiu?
Hmm… naprawdę wiele już słyszałam o niekonwencjonalnych metodach leczenia – przez wizualizację, przez zioła, przez medytację, przez dotyk, przez energię. Jest tych technik całe mnóstwo, ale uzdrawianie przez liczby? Tego jeszcze nie było. A jednak, pani Petra Neumayer stworzyła książkę, która właśnie przedstawia owy sposób. Podchodziłam do niej z wielką ciekawością, ponieważ było to coś zupełnie nowego, z czym do tej pory nie miała styczności. Mniej więcej domyślałam się, na jakiej zasadzie to wszystko zostanie oparte, ale mimo wszystko czytało mi się tę książkę z ogromną przyjemnością i na pewno przeczytam ją jeszcze raz w celu dokładniejszego zrozumienia każdej rzeczy i wypisania ważnych wskazówek.
Ten poradnik został podzielony na trzy części. W pierwszej mamy krótki opis każdej z cyfr, trochę historii matematyki i ogólne wprowadzenie do dalszych stron. Druga część to artykuły naukowe wielu uzdrowicieli, które pokazują nam, jak wiele zastosowań mogą mieć cyfry w leczeniu różnych schorzeń. Podoba mi się, że w książce poza wiodącym tekstem są różne ramki, w których zawarte są wielorakie przykłady i przypadki. Część trzecia to już praktyczne zastosowanie kilku technik, a wiele z nich wydaje mi się naprawdę interesujących i chciałabym ich spróbować. Kto wie, może przypadną mi do gustu i faktycznie pomogą?
Bardzo dobrą rzeczą jest aneks znajdujący się na końcu książki. Jest to coś, co pozwala nam szybko znaleźć dany zbiór cyfr na naszą dolegliwość. Ale to nie wszystko, w książce są też umieszczone pomocne linki, spis polecanej literatury i kilka tablic, które mają nam jeszcze bardziej wspomóc proces uzdrawiania. Są one zarówno wydrukowane jako część książki, ale również są dodane osobno, co jest miłym dodatkiem. Nie mogę też nie wspomnieć o tym, że owa lektura jest bardzo miła dla oka – mnóstwo ilustracji i ramek, które urozmaicają tekst i ułatwiają nam zrozumienie wszystkiego. W sumie jak się okazało – nie taka matematyka straszna.
Nie ukrywam, że bardzo mi się spodobało przesłanie tej książki, jej treść, a także sposób wydania. Przyjazna pozycja, napisana przyjemnym i lekkim językiem, posiadająca jasny i klarowny przekaz. Z pewnością jest to coś nowego i innowacyjnego, czym warto się zainteresować. Mnóstwo przykładów, wiele technik, a wszystko na wyciągnięcie ręki. Próbując nic nie tracimy, a możemy tylko zyskać. Dlatego jeżeli macie odwagę spróbować czegoś nowego, to polecam Wam gorąco twórczość pani Neumayer.

  Oceń 
  2013-04-30

  Ta książka jest dla mnie wielką kompilacją różnych sposobów pracy z liczbami i uzdrowieniami. Zawarte w niej informacje są konkretne i zwięzłe, opisy poszczególnych metod łatwe do zrozumienia i zastosowania. Zawarte ilustracje i zdjęcia pomocne w lepszym zapamiętaniu określonych ciągów liczb. Autorka zachęca, by każdy sam wybrał odpowiednią dla siebie metodę i stworzył własną uzdrawiającą cyfrę. Krok po kroku tłumaczy jak tego dokonać. Dla mnie ta książka to cenne źródło informacji i praktycznego wykorzystania mocy liczb, które wokół nas wirują.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię

   Uzdrawianie poprzez liczby

   Uzdrawianie poprzez liczby

   Autorka przedstawia metodę leczenia, która za pomocą drgań przenoszonych przez liczby może powstrzymać powstawanie chorób.

   W pakiecie taniej

   Brak tej pozycji na stanie.

   Specjalnie dla Ciebie proponujemy: