Obniżona cena! Horoskop urodzeniowy - wykres+opis drukowany Powiększ
EAN 2017660005151

Horoskop urodzeniowy - wykres+opis drukowany

25001004

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

Wykres graficzny horoskopu urodzeniowego jest obrazem nieba w momencie urodzenia.

Więcej informacji

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

19,00 zł

Oszczędzasz:

6,84 zł

Cena internetowa:

12,16 zł

-36%

19,00 zł

Opis

Wykres graficzny horoskopu urodzeniowego jest obrazem nieba w momencie urodzenia. Zawiera położenie wszystkich planet i ważnych punktów astrologicznych niezbędnych do profesjonalnej analizy astrologicznej. Standardowo robimy obliczenia radixu z domifikacją Placidusa, z zaznaczeniem aspektów w kole horoskopu i dodatkowo w tabelce aspektów. Wydruk zawiera wiele zestawień dodatkowych ułatwiających interpretację np. układ planet, planety wywyższone i uszkodzone, dekanaty, dwadasamsy oraz obsadzenie planetami żywiołów i krzyży.
Opis horoskopu urodzeniowego jest jego podstawową interpretacją, zbiorem wszystkich informacji płynących z położenia planet w znakach i domach astrologicznych oraz ich wzajemnych aspektów. Jest źródłem inspiracji i początkiem astrologicznej drogi do poznania samego siebie. Zaskakuje trafnością uwag dotyczących osobowości właściciela horoskopu. Horoskop urodzeniowy jest astrologicznym portretem kazdego człowieka. Dzięki niemu dowiesz się o swoich predyspozycjach, uzdolnieniach, kompleksach, cechach osobowości. Pomoże Ci w podejmowaniu ważnych, życiowych decyzji. Jest też doskonałym przewodnikiem przy lekturze podręcznika astrologii. Objętość ok. 10-16 stron maszynopisu w zależności od ilości aspektów w określonym horoskopie.
Przy zamówieniu, po wypłenieniu danych adresowych pojawi się okno Dodaj komentarz do swojego zamówienia gdzie należy podać: Imię, Nazwisko, płeć, datę urodzenia, miejscowość urodzenia oraz godzinę urodzenia wraz z minutami osoby, dla której ma być wykonany horoskop. Są to dane niezbędne do wykonania profesjonalnego horoskopu astrologicznego.

Opinie

Napisz opinię

Horoskop urodzeniowy - wykres+opis drukowany

Horoskop urodzeniowy - wykres+opis drukowany

Wykres graficzny horoskopu urodzeniowego jest obrazem nieba w momencie urodzenia.

W pakiecie taniej