Obniżona cena! Horoskop porównawczy - wykres+opis elektroniczny Powiększ
EAN 2017660005182

Horoskop porównawczy - wykres+opis elektroniczny

25001007

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

Horoskop porównawczy jest obrazem wzajemnych relacji pomiędzy dwiema osobami.

Więcej informacji

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

18,00 zł

Oszczędzasz:

6,48 zł

Cena internetowa:

11,52 zł

-36%

18,00 zł

Opis

Wkres graficzny horoskopu porównawczego jest połączeniem obrazów dwóch horoskopów urodzeniowych zgodnie z regułami astrologii porównawczej - synastrycznej. Zawiera położenie wszystkich planet i ważnych punktów astrologicznych niezbędnych do profesjonalnej, porównawczej analizy astrologicznej dwojga ludzi zarówno w odniesieniu do ich potencjałów indywidualnych jak i relacji jaką tworzą ze sobą.
Opis horoskopu porównawczego jest jego podstawową interpretacją, zbiorem głównych informacji płynących z wzajemnego położenia planet w znakach i domach astrologicznych oraz ich aspektów. Horoskop porównawczy jest obrazem wzajemnych relacji pomiędzy dwiema osobami. Określa płaszczyzny wzajemnego przyciągania i odpychania, wzajemnych sympatii i antypatii. Ukazuje co jest dla nas w partnerze atrakcyjne a co nie wzbudza sympatii na dłuższą metę. Wskazuje dziedziny życia, w których dana para odnosi sukcesy i te, które sprawiają trudności. Ich znajomość pozwala na znalezienie rozwiązań w sytuacjach trudnych oraz skoncentrowanie się na rzeczach wzajemnie ważnych i konstruktywnych. Objętość ok. 10-18 stron maszynopisu w zależności od ilości wzajemnych astrologicznych relacji w horoskopie.
Przy zamówieniu, po wypłenieniu danych adresowych pojawi się okno Dodaj komentarz do swojego zamówienia gdzie należy podać dane osobowe obu osób, kóte mają być porównane: Imię, Nazwisko, płeć, datę urodzenia, miejscowość urodzenia oraz godzinę urodzenia wraz z minutami osoby, dla której ma być wykonany horoskop. Są to dane niezbędne do wykonania profesjonalnego horoskopu astrologicznego.
Osobom, które zamówiły horoskop w formie elektroniczej, zostanie on wysłany po otrzymaniu przez nas przelewu.

Opinie

Napisz opinię

Horoskop porównawczy - wykres+opis elektroniczny

Horoskop porównawczy - wykres+opis elektroniczny

Horoskop porównawczy jest obrazem wzajemnych relacji pomiędzy dwiema osobami.

W pakiecie taniej