Obniżona cena! Horoskop tranzytowy-druk Powiększ
EAN 2017660005236

Horoskop tranzytowy-druk

25001012

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

Horoskop tranzytowy jest żródłem informacji dotyczących naszej aktywności w określonym dniu.

Więcej informacji

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

19,00 zł

Oszczędzasz:

6,84 zł

Cena internetowa:

12,16 zł

-36%

19,00 zł

Opis

Wydruk graficzny horoskopu tranzytowego przedstawia aktualne pozycje planet tranzytujących (bieżących - na niebie) w stosunku do planet radixowych. Horoskop tranzytowy jest żródłem informacji dotyczących naszej aktywności w określonym dniu. Jest wykorzystywany do określenia naszych możliwości w konkretnym dniu np. ślubu, egzaminu, operacji, wypadku itp.
Horoskop tranzytowy przedstawia aktualne pozycje planet tranzytujących (bieżących - na niebie) w stosunku do planet radixowych. Horoskop tranzytowy jest źródłem informacji dotyczący naszej aktywności w określonym dniu. Opisuje aktualne pozycje planet tranzytujących w stosunku do planet horoskopu urodzeniowego. Umożliwia dokładną chrakterystykę naszego stanu psychofizycznego i naszych potencjałów w określonym dniu (kilka, kilkanaście dni przed i kilka, kilkanaście dni po tym dniu). Jest wykorzystywany do określenia naszych możliwości w konkretnym dniu np. ślubu, egzaminu, operacji, wypadku itp. Objętość ok. 3-8 stron maszynopisu w zależności od ilości bieżących aspektów z radixem.
Przy zamówieniu, po wypłenieniu danych adresowych pojawi się okno Dodaj komentarz do swojego zamówienia gdzie należy podać: Imię, Nazwisko, płeć, datę urodzenia, miejscowość urodzenia oraz godzinę urodzenia wraz z minutami osoby, dla której ma być wykonany horoskop. Są to dane niezbędne do wykonania profesjonalnego horoskopu astrologicznego.

Opinie

Napisz opinię

Horoskop tranzytowy-druk

Horoskop tranzytowy-druk

Horoskop tranzytowy jest żródłem informacji dotyczących naszej aktywności w określonym dniu.

W pakiecie taniej