Obniżona cena! Mowa ciszy. Twoje codzienne wsparcie Powiększ
EAN9788373773646
ISBN978-83-7377-364-6
Rok wydania2013
Numer wydania5
Format12 x 16,5 cm
Ilość stron128
Oprawamiękka

Mowa ciszy. Twoje codzienne wsparcie

01001629

Autor: Eckhart Tolle

Studio Astropsychologii

Stillness Speaks

24 godziny + czas dostawy

Ta książka nie da Ci szczęścia. Ona powie Ci, jak możesz je sam odnaleźć.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 18 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

24,80 zł

Oszczędzasz:

6,20 zł

Cena internetowa:

18,60 zł

-25%

24,80 zł

Opis

Co byś powiedział na oderwanie się od codzienności? Od komputerów, telefonów komórkowych, szefów, premii, kredytów i całej reszty „dobrodziejstw” współczesności? Ta książka zapewni Ci pokonanie przeciwności każdego dnia.
Oto zbiór przemyśleń, które skłonią Cię do głębokiej refleksji nad celem Twego życia. Przemyśleń, dzięki którym na nowo zaczniesz dostrzegać światło nawet w najtrudniejszych chwilach. Nie jest to książka do czytania „od deski do deski”. W trudnych chwilach będziesz szukać pocieszenia w dowolnym jej fragmencie, dzięki któremu nie tylko odzyskasz pogodę ducha, lecz znajdziesz także wyjście nawet z najbardziej beznadziejnej sytuacji.
Ta książka nie da Ci szczęścia. Ona powie Ci, jak możesz je sam odnaleźć. Będzie Twoją latarnią, dzięki której zawsze dobijesz do bezpiecznego brzegu.

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2009-07-31

Aby osiągać szczęście i równowagę przez medytację nie musisz być buddyjskim mnichem. Nie musisz przez lata uczyć się kontrolować się oddechu i pracy swego ciała oraz umysłu. Nie musisz z dnia na dzień mozolnie piąć się po kolejnych stopniach wtajemniczenia. Wystarczy ta mała książeczka, którą możesz mieć zawsze przy sobie. Zapewni ci ona odpowiednik medytacji w każdym miejscu, w którym się znajdujesz. W domu, pracy, samochodzie (o ile oczywiście nie prowadzisz:). Przemyślenia w niej zawarte są tak proste i oczywiste, że aż się uderzyłem w czoło gdy ją po raz pierwszy przeglądałem. Lecz jej prawdziwą siłą jest to, co się dzieje po odłożeniu książki. Nieświadomie zaczniesz bowiem kierować swoje myśli ku stanowi bardzo zbliżonemu do medytacji. Dzięki nim pokonasz strach i wyjdziesz zwycięsko z nawet najbardziej stresującej sytuacji. Ja osobiście mam ją zawsze przy sobie na wszelkich spotkaniach biznesowych. I jeszcze się nie zdarzyło bym nie znalazł w niej siły i mobilizacji do dalszych działań. A w weekendy pozwala mi się odprężyć. Czyż to nie ideał?:)

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Mowa ciszy. Twoje codzienne wsparcie

  Mowa ciszy. Twoje codzienne wsparcie

  Ta książka nie da Ci szczęścia. Ona powie Ci, jak możesz je sam odnaleźć.

  W pakiecie taniej