Obniżona cena! Pozwól sobie na dialog dusz Powiększ
EAN9788373772793
ISBN978-83-7377-279-3
Ilość stron183
Oprawamiękka

Pozwól sobie na dialog dusz

01001506

Autor: Elżbieta Bronikowska

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

„Pozwól sobie na dialog dusz” Elżbiety Zuzanny Bronikowskiej to podróż w świat wiedzy o swoim istnieniu.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

29,90 zł

Oszczędzasz:

24,90 zł

Cena internetowa:

5,00 zł

-24,90 zł

29,90 zł

Opis

„Pozwól sobie na dialog dusz” Elżbiety Zuzanny Bronikowskiej to podróż w świat wiedzy o swoim istnieniu, jednostkowym bycie we Wszechświecie wypełnionym różnorodnymi myślami krążącymi pomiędzy ludźmi. Autorka w sposób niezwykle przejrzysty zebrała i usystematyzowała wiedzę na temat przeżyć człowieka i wprowadziła tym samym nowy etap w rozumieniu sensu egzystencji ludzkiej. Skategoryzowała przemyślenia na temat kondycji ludzkiej duszy i umysłu posługując się ogromną wrażliwością charakterystyczną osobie o poetyckiej duszy i mądrości przekazywanej z pokolenia na pokolenie.
Złote myśli autorki są niczym perły morza koralowego, które w naszym współczesnym świecie jest nieosiągalnym zakątkiem dla ludzi prowadzących konsumpcyjny tryb życia. Jednak każdy może się przenieść na chwilę na „łąkę zapomnienia o dolegliwościach chorej duszy”. Ukojenie jej schorzeń może nastąpić jedynie dzięki myślom zawartym w pełnej poetyckiego wymiaru rzeczywistości przekazanej umysłem Pani Elżbiety.

Weź duszę pod rękę i pójdź w stronę prawdziwej tożsamości danej od Boga, a przekazanej metafizycznym językiem autorki…

Opinie

Oceń 
2007-11-21

Kto czyta wiersze we współczesnych czasach? Chyba tylko ci, którzy nie potrafią żyć w trudnej rzeczywistości i stale biec w "wyścigu szczurów". Poezja i mądrość życiowa jest dla słabych, bo teraz każdy kombinuje i drąży kanał ucieczki z obozu pracy za granicą. Właśnie byłem tam nie tak dawno i przeżyłem swój upadek moralny, finansowy, a trauma tych wydarzeń spowodowała, że do dziś czuję się jak zdeptana obcasem żaba, której oczy wylazły na wierzch i nie potrafi zeskrobać się z ulicy. Przepraszam za tę niezbyt przyjemną wizję, lecz praca, którą wykonywałem przez parę miesięcy od świtu do nocy na plantacji oliwek spowodowała, że codziennie próbuję się zeskrobać z ulicy i iść dalej swoją drogą, byle do przodu. Dwa tygodnie temu znalazłem coś, co mi pomaga to robić. Tym światełkiem w tunelu jest książka Elżbiety Bronikowskiej "Pozwól sobie na dialog dusz", którą otwieram, gdy dopadają mnie mroczne wspomnienia i wybieram z niej złotą myśl...Jest mi lepiej, bo wiem, że z dobrym przyjacielem w postaci mądrych słów zawartych w tej książce nie jestem samotny. One mnie nie zdradzą, lecz dodadzą mi otuchy, pozwolą żyć normalnie, podpowiedzą jak mam postąpić. Pozwolę sobie na dialog dusz, bo tylko on zgasi ogień złych wspomnień.

  • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię

Pozwól sobie na dialog dusz

Pozwól sobie na dialog dusz

„Pozwól sobie na dialog dusz” Elżbiety Zuzanny Bronikowskiej to podróż w świat wiedzy o swoim istnieniu.

W pakiecie taniej