Obniżona cena! Rozwój duchowy dla początkujących Powiększ
EAN9788373772960
ISBN978-83-7377-296-0
Oprawamiękka

Rozwój duchowy dla początkujących

01001523

Autor: Paula Świątek

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

Odnajdź swoją własną ścieżkę doskonalenia, kierując się mapą Podręcznika duchowego rozwoju.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 24 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

38,00 zł

Oszczędzasz:

13,30 zł

Cena internetowa:

24,70 zł

-35%

38,00 zł

Opis

Rozwój duchowy dla początkujących to publikacja, która w sposób syntetyczny skupia wiedzę z zakresu doskonalenia wewnętrznego. Autorka przystępnym językiem porusza tematykę asertywności, blokad psychicznych, samooceny oraz wpływu umysłu na rzeczywistość. Kładzie podwaliny pod rozwój samoświadomości jednostki, poprzez zarysowanie rzetelnego tła, ukazującego mechanizmy rządzące osobowością.
Pozycja ta wyróżnia się na rynku klarownym językiem wywodu oraz rzetelnym potraktowaniem tematu, który realizowany jest tak pod względem teoretycznym, jak i praktycznym. Dodatkowym atutem są załączone ćwiczenia, dzięki którym każdy może śledzić postępy na drodze doskonalenia wewnętrznego.
Droga rozwoju duchowego nie jest dla wszystkich taka sama, ponieważ każdy poszukuje czegoś innego, co oddaje indywidualne potrzeby duchowe. Odnajdź swoją własną ścieżkę doskonalenia, kierując się mapą Podręcznika duchowego rozwoju…

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2008-04-25

Świetna książka, którą czyta się przyjemnie i z ciekawością. To jedna z najbardziej wartościowych rzeczy, jakie ostatnio miałem okazję przeczytać. Mogę spokojnie powiedzieć, że to książka, która odmienia życie! Dzięki niej zrozumiałem, co tak naprawdę rządzi moim życiem. Wskazówki zawarte w tej publikacji pomogły mi zmienić swoje myślenie, otworzyć się na świat i szybko uporać się z moimi problemami. Nie zdawałem sobie sprawy z tego, ile korzyści daje rozwój i praca nad sobą i w jaki sposób moje przekonania wpływają na moje doświadczenia. Myślałem, że tak naprawdę niewiele zależy ode mnie. Teraz wiem, że wszystko jest w moich rękach. Zmieniam się, lepiej radzę sobie z codziennymi sprawami, jestem zdrowszy, a i w moim związku też wiele się poprawiło. Dogaduję się łatwiej, unikam konfliktów, mam więcej wiary w siebie. Zmieniło się też moje podejście do ludzi - w pracy wszystko idzie mi jak z płatka, utrzymuję spokój nawet w sytuacjach, które do niedawna ostro dawały mi w kość. Szkoda, że wcześniej nie trafiłem na tą książkę, ale cieszę się, że wreszcie jest i mogę z niej czerpać wiedzę, której tak bardzo potrzebowałem.

  Oceń 
  2008-03-19

  Jeśli myślicie, że życie nauczyciela jest łatwe, to wyprowadzę was z błędu. Oczywiście studia to czas ideałów i szczytnych idei... Jednak po przekroczeniu progu szkoły nie wytrzymują one starcia z rzeczywistością! Powiem wprost - początkującemu nauczycielowi brak asekuracji psychicznej, asertywności, wiary we własne siły i motywacji. A dzieciaki wyczuwają to wręcz intuicyjnie! Powszechnie wiadomo, jaka jest współczesna młodzież, możecie, więc sobie wyobrazić, co dzieje się z młodym nauczycielem rzuconym na głęboką wodę! Bez koła ratunkowego zatonie z kretesem! I nie będzie odwrotu! Ja znalazłem w końcu swoje koło ratunkowe w postaci Podręcznika... i powiem wam, że lepiej późno, niż wcale... Co prawda zmieniłem już swoją pierwszą pracę, na pracę w innej szkole, ale okres "bezrobocia" wcale nie był czasem straconym! Co robiłem? Powiedzmy, że... "nauczyłem się pływać"!:) I to dzięki Podręcznikowi! Czas wolny okazał się bowiem czasem owocnie wykorzystanym na pracę nad samym sobą! Doskonalenie ducha nauczyło mnie tego wszystkiego, czego tak bardzo brakowało mi podczas studiów! Analiza poradnika i zawartych tam wskazówek i ćwiczeń, była kolejnym szczeblem mojego rozwoju, nie mniej ważnym, niż zdobyta wcześniej na uczelni wiedza. Co więcej - nowe "umiejętności ducha" z powodzeniem wykorzystuję teraz w swojej nauczycielskiej karierze! Jestem sobą i uczniowie to widzą, potrafię być asertywny - obronić swoje stanowisko, postawić "na swoim" i dzieciaki to doceniają! O ile łatwiejsze byłyby moje poczynania, gdyby Podręcznik...ów był w programie nauczania na uczelniach pedagogicznych... Polecam wszystkich tym, którzy chcą popracować nad sobą i, przysłowiowo, "wziąć się w garść". Będzie to inwestycja w samego siebie, która na pewno się opłaci.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię

   Rozwój duchowy dla początkujących

   Rozwój duchowy dla początkujących

   Odnajdź swoją własną ścieżkę doskonalenia, kierując się mapą Podręcznika duchowego rozwoju.

   W pakiecie taniej