Obniżona cena! Jak wygrać i zadziwić świat Powiększ
EAN9788373773318
ISBN978-83-7377-331-8
Oprawamiękka

Jak wygrać i zadziwić świat

01001586

Autor: Marek Zabiciel

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

Książka dla tych, którzy pragną zwiększyć zyski, polepszyć atmosferę w pracy, przyciągnąć i utrzymać większą ilość klientów.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

19,90 zł

Oszczędzasz:

9,90 zł

Cena internetowa:

10,00 zł

-9,90 zł

19,90 zł

Opis

Nie odwracaj się do szczęścia, gdy ono do Ciebie przemawia. Przyjmij wyciągniętą dłoń losu. Oto bowiem pojawił się znakomity poradnik dla każdego, kto chce sam sobie być szefem. Aby założyć własną firmę, nie musisz być bogaty jak Bill Gates ani wpływowy jak George W. Bush. Wystarczy, że będziesz jak........ (tutaj proszę wpisać swoje dane). Bo to właśnie od Ciebie zależy sukces Twojej nowej firmy. Już ją założyłeś, tylko o tym nie wiesz. Musisz tylko przenieść ją ze swej wyobraźni w świat realny. Tak jak zrobił to sam autor. Tak jak zrobiło to już wielu czytelników Programu Sukcesu Firmy.

Pobierz fragment

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2008-12-02

Od dziecka chciałam mieć własny zakład krawiecki. W przedszkolu sama szyłam ubranka dla lalek, później stroje na bale przebierańców; jako dziecko byłam pierwsza do wyszywania i przeróbek, a sukienkę na studniówkę uszyłam już nie tylko sobie, ale i swoim koleżankom. W pracy zawsze chciałam robić to co lubię, nie lubiłam jednak gdy mówiono mi co mam robić. Jedynym wyjściem był dla mnie własny zakład ? mogłabym robić to, co chciałam w tempie w jakim chciałam; mogłabym wprowadzać też własne pomysły i je realizować. Potwierdzenie własnych słów znalazłam w ?Programie sukcesu firmy?. Kluczem do sukcesu okazują się bowiem najczęściej własne chęci i zdecydowanie w realizacji własnych planów! Tak więc jeżeli będziecie odpowiednio zapaleni do swojego pomysłu, wszystko inne przyjdzie niemalże naturalnie! Ową drogę ? od pomysłu do wcielenia go w życie, prezentuje właśnie ?Program sukcesu firmy?. Długo czegoś co, pomoże mi wcielić mój pomysł na firmę w życie. Przyznaję jednak, że znalazłam to, czego szukałam. I jeżeli nawet nie jest to gotowy przepis na sukces, gwarantujący maksymalne efekty przy minimalnych nakładach, to na pewno jest to znakomity przyczynek do pracy nad samym sobą, do tego, by móc uwierzyć we własne siły, zaufać mocy swej wizji i z powodzeniem wprowadzić ją w życie! Mamy tutaj ćwiczenia do samodzielnego planowania, sugestie co do wyboru strategii rynkowych, rady, które pomogą w określeniu profilu działalności, a wszystko dokładnie opracowane, ?bez ściemniania?, a co najważniejsze ? czyta się to doskonale! Jeżeli szukacie rzetelnego źródła informacji, dzięki któremu urzeczywistnicie swoje marzenia o własnej firmie, to jest to książka, dzięki której będzie o krok bliżej do sukcesu!

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Jak wygrać i zadziwić świat

  Jak wygrać i zadziwić świat

  Książka dla tych, którzy pragną zwiększyć zyski, polepszyć atmosferę w pracy, przyciągnąć i utrzymać większą ilość klientów.

  W pakiecie taniej