Runy książka + karty

03001602

Autor: Szymon Augustynowicz

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Cena katalogowa:

33,10 zł

Nasza cena:

28,00 zł

Runy, wspaniałe narzędzie w drodze do samodoskonalenia, towarzyszą człowiekowi od setek lat. Ich magiczna moc daje siłę tysiącom ludzi i sprawia, że szlak samodoskonalenia jest o wiele łatwiejszy. Runy, które dzięki swym niezwykłym właściwościom pozwalają na duchową wycieczkę do wnętrza duszy jak również tłumaczą nam mechanizmy świata rzeczywistego, są niezwykle cenne dla człowieka żyjącego w XXI wieku. Odkryj ich moc na sobie dzięki tej książce. Podstawowe znacznie i symbolika... to kompletny przewodnik po niezwykłym świecie, zaś dołączona do książki talia kart pozwala na wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.
EAN 9788373773240
ISBN 978-83-7377-324-0

Patronat medialny

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2012-09-09

Runy - wspaniały, magiczny i pełen sekretów dar Odyna - po wielu wiekach zapomnienia ożywają na nowo. Dawniej ryte na kamieniu, drewienkach – dziś uwieczniane również na kolorowych kartonikach. Talie runiczne stają się coraz bardziej popularne i stwarzają możliwości dogłębniejszego poznania tych pradawnych znaków. Karty stworzone przez pana Szymona Augustynowicza są pełne ciepłej i pozytywnej energii. Nie ma na nich sugestywnych ilustracji lecz dzięki temu można wyczuć specyficzną więź z nimi już od pierwszego kontaktu. Każda runa sprawia wrażenie jakby „wychodziła” do nas z obrazka i zapraszała do swojego świata. Karty nadają się świetnie zarówno do medytacji jak i do wróżenia.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2009-02-26

Runy, od kiedy tylko pamiętam, zawsze mnie interesowały. Spotkanie z nimi to za każdym razem niepowtarzalne przeżycie wewnętrzne, które tak naprawdę ciężko mi tu opisać słowami. Trzeba tego doświadczyć samemu, ich siła pozwala na zrozumienie własnego ?ja?. Ta książka wraz z kartami zdążyła już dostarczyć mi niezapomnianych przeżyć i na pewno będę często z nich korzystał.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Runy książka + karty

Runy książka + karty

Ta książka to kompletny przewodnik po niezwykłym świecie, a dołączone do niej karty pomagają wykorzystać zdobytą wiedzę.