Coś więcej niż liczby Powiększ
EAN9788373773486
ISBN978-83-7377-348-6
Oprawamiękka

Coś więcej niż liczby

01001610

Autor: Violetta Kuklińska-Woźny

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

Ta książka stanowi autorską próbę połączenia psychologii i numerologii. Dzięki niej poznasz wibrację Twojej liczby.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 33 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

39,00 zł

Oszczędzasz:

5,80 zł

Cena internetowa:

33,20 zł

Opis

Czego pragniesz? Akceptacji, awansu, miłości czy może zrozumienia? A może jeszcze czegoś innego? Masz niepowtarzalną okazję to wszystko osiągnąć. Wszyscy wokół czekają, by Ci to zapewnić. Pozwól im na to. Wykreuj odpowiedni wizerunek swojej osoby i poznaj swoje wady, zalety, predyspozycje i uzdolnienia. Wtedy każde drzwi staną przed Tobą otworem.
Ta książka stanowi autorską próbę połączenia psychologii i numerologii. Dzięki niej nie tylko poznasz wibrację Twojej liczby, ale także jej uzasadnienie wyniesione z konwencjonalnych nauk zajmujących się osobowością. Już dziś poznaj zarówno najlepsze jak i najmroczniejsze aspekty swojej osobowości i naucz się korzystać z ich znajomości.
Jesteś wyjątkową osobą. Sięgnij po należne Ci szczęście już dziś.

Pobierz fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2009-04-27

W tym roku już po raz trzeci zmieniłam pracę. Nie wiem zupełnie co we mnie wstępowało. Wszystko szło do pewnego momentu wyśmienicie. Perspektywy, ciepła posada, fajny szef, w porządku współpracownicy. I nagle BACH. Wszystko zaczynało się kiełbasić. Początkowo były to drobne zatargi. Następnie niechęć do codziennych obowiązków i coraz ostrzejsze tarcia z innymi. Ostatecznie dochodziło do tego, że dosłownie nie miałam siły by iść do znienawidzonego miejsca pracy. Sadziłam, że to wina otoczenia. Aż pewnego razu usiadłam uaktualnić CV i spojrzałam na częstotliwość zmiany zatrudnienia. I coś we mnie pękło. Inni jakoś trzymają się posad. Czemu nie ja? Czy na pewno nie ma winy z mojej strony? Chłopak (który o dziwo ze mną wytrzymuje już trzeci rok) przyniósł mi pewnego dnia książkę ?Coś więcej niż liczby. Poznaj i zrozum samego siebie?. Przeczytałam. I poznałam. Zrozumiałam skąd się brały konflikty. Poznałam swe zalety, ale i wady. I rozpoczęłam systematyczną pracę nad sobą. Od tamtej pory pracuję w tym samym miejscu. I wciąż się doskonalę. A praca sprawia mi przyjemność. Można powiedzieć, że wre :)

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię

Coś więcej niż liczby

Coś więcej niż liczby

Ta książka stanowi autorską próbę połączenia psychologii i numerologii. Dzięki niej poznasz wibrację Twojej liczby.

W pakiecie taniej