Obniżona cena! Tajniki osobowości wpisane w twarz i  dłonie Powiększ
EAN 9788373773882
ISBN 978-83-7377-388-2
Oprawa miękka

Tajniki osobowości wpisane w twarz i dłonie

01001659

Autor: Genowefa Szrajer

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

Książka pomaga w odkryciu tajników osobowości otaczających nas ludzi na podstawie analizy wyglądu ich twarzy czy dłoni.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 22 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

29,90 zł

Oszczędzasz:

7,77 zł

Cena internetowa:

22,13 zł

-26%

29,90 zł

Opis

Fizjonomika i chirologia, czyli zdolności czytania z twarzy i dłoni, są znane ludzkości od wieków Teraz także i Ty możesz odkryć tajniki tych sztuk. Naucz się poprawnie odczytywać osobowość, pragnienia i zamiary osób z Twojego otoczenia: partnera, przyjaciół, rodziny czy współpracowników na podstawie ich kształtu nosa, ust oczu oraz rozkładu linii papilarnych. W publikacji oprócz licznych przykładów ze zdjęciami znajdziesz interpretację twarzy i dłoni różnych osób oraz poznasz korelacje między tymi częściami ciała. Pomoże Ci to w poznawaniu nowych ludzi oraz łatwiejszym nawiązywaniu kontaktów. Będziesz potrafił odczytywać intencję swoich partnerów biznesowy, co będzie niezwykle pomocne w negocjacjach.

Twarz i dłonie zwierciadłem duszy.

Fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2011-08-22

Książka ciekawa, w niektórych momentach trochę zbyt pobieżne opisy, mogłoby także być więcej przykładów w postaci zdjęć, choć dla mniej dociekliwych na pewno wystarczająca; mimo to jest bardzo przystępnie napisana, na pewno rozbudza ciekawość i chęć pogłębienia tematu.

Oceń 
2010-02-24

Nie wiedziałam, że czytanie z ludzkiej twarzy może być tak fascynujące. Odkąd przeczytałam książkę Pani Szrajer i Pana Wdowiaka nie mogę obojętnie przejść obok innych ludzi. Przeanalizowałam już twarze swoich znajomych, męża i dzieci, i teraz nawet jadąc autobusem przyglądam się obcym ludziom - oczywiście robię to bardzo dyskretnie;) Książka jest o tyle fajna, że ma bardzo dużo przykładów i zdjęć, więc łatwiej zrozumieć o czym piszą autorzy. Polecam tę książkę wszystkim, bo to świetna zabawa, która niesie za sobą korzyść, bo można przy okazji dowiedzieć się czegoś interesującego lub nowego o ludziach, których wydaje się, że znamy bardzo dobrze:)


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Tajniki osobowości wpisane w twarz i  dłonie

Tajniki osobowości wpisane w twarz i dłonie

Książka pomaga w odkryciu tajników osobowości otaczających nas ludzi na podstawie analizy wyglądu ich twarzy czy dłoni.

W pakiecie taniej