Obniżona cena! Miłość i prawo przyciągania Powiększ
EAN 9788373773950
ISBN 978-83-7377-395-0
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 244
Oprawa miękka

Miłość i prawo przyciągania

01001663

Autor: Esther i Jerry Hicks

Studio Astropsychologii

The Vortex. Where the Law of Attraction Assembles All Cooper

24 godziny + czas dostawy

Gdy tylko nauczysz się przyciągać miłość, natychmiast odnajdziesz osoby, wśród których będziesz czuł się szczęśliwy

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 22 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

29,90 zł

Oszczędzasz:

7,77 zł

Cena internetowa:

22,13 zł

-26%

29,90 zł

Opis

Esther i Jerry Hicks - amerykańscy odkrywcy Prawa Przyciągania, przewodnicy duchowi i bestsellerowi autorzy New York Times’a, dają Ci klucz do szczęścia w miłości i sposób na stworzenie idealnych związków międzyludzkich.
Zdobycie serca upragnionej osoby zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Tak samo jak pielęgnowanie związku już istniejącego lub na nowo rozpalenie w nim ognia pożądania. Przyciągnij do siebie idealnego partnera do interesów i popraw swoje relacje z dziećmi.
Wystarczy, że skorzystasz z Prawa Przyciągania tak, jak miliony osób przed Tobą. Gdy tylko nauczysz się przyciągać miłość, a odrzucać samotność, natychmiast otoczenie wokół Ciebie zaroi się od osób, wśród których będziesz czuł się szczęśliwy. A z jedną z nich na pewno stworzysz niezwykle udany związek.

Fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2010-04-06

Trudno oderwać się od tej książki bez względu na to, kim się jest i ile ma się lat. Z ogromną swobodą, wiedzą i dając setki przykładów, autorzy analizują uczucie miłości, nie ujmując nic z jego magii. A przede wszystkim podają też niezwykle skuteczny przepis na udany związek i przyciągnięcie do siebie idealnego partnera. Był to mój pierwszy kontakt z Prawem Przyciągania, ale nie ostatni. Tym bardziej, że dzięki niemu odnalazłam miłość swego życia, a dzieci, które od czasu rozwodu utrzymywały ze mną sporadyczny kontakt, znowu pokochały swoją mamę. Nie wspomnę już o tym, że w pracy też znacznie łatwiej mi się porozumieć ze współpracownikami. Nawet Ci, którzy uchodzili za moich wrogów powoli stają się moimi nieodłącznymi kompanami, którzy uwielbiają spędzać ze mną czas. Możesz powiedzieć, że to przypadek. Ja wiem jednak swoje. Wiem, i jestem bardzo wdzięczna autorom za to, co mi dali. A dali mi nowe, lepsze życie.

Napisz opinię

Napisz opinię

Miłość i prawo przyciągania

Miłość i prawo przyciągania

Gdy tylko nauczysz się przyciągać miłość, natychmiast odnajdziesz osoby, wśród których będziesz czuł się szczęśliwy

W pakiecie taniej