Astronumerologia dla każdego Powiększ
EAN9788373773912
ISBN978-83-7377-391-2
Rok wydania2010
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Oprawamiękka

Astronumerologia dla każdego

01001673

Autor: Irma Domagalska

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

Poznaj swoje dominujące cech charakteru, dowiedz jaki zawód będzie najlepszy dla Twojego dziecka lub z kim ułożysz sobie życie.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 33 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

39,30 zł

Oszczędzasz:

5,90 zł

Cena internetowa:

33,40 zł

Opis

Astrolog i wróżka z wieloletnim doświadczeniem, dzieli się z Tobą wiedzą na temat astrologii i numerologii. Połączyła obie dziedziny, dzięki czemu otrzymujesz bardzo rzetelne, wnikliwe, ale napisane w przystępny sposób opracowanie. Zawiera charakterystykę każdego znaku Zodiaku w kompilacji z każdą liczbą numerologiczną.
Dzięki wiedzy z tej publikacji lepiej poznasz siebie i innych ludzi. Rozszyfrujesz osobowość, poznasz predyspozycje oraz przyszłość danej osoby. Dowiesz się czemu świetnie dogadujesz się ze swoim partnerem, dlaczego przyjaciółka jest pedantyczna oraz dlaczego jedne cechy są mniej wyraziste, a inne dominują.

Teraz rozszyfrujesz charakter każdego człowieka oraz znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytania. Książka dla ludzi ciekawych świata, więc i dla Ciebie...

Pobierz fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2010-06-07

Symbolika liczb, to według mnie jedna z najciekawszych technik wróżebnych. Jest o tyle interesująca, gdyż można ją stosować na wiele sposobów. Z daty urodzenia, można wyliczyć liczbę z imienia i nazwiska. Choć ta książka przedstawia jedynie aspekt urodzeniowy w połączeniu z astrologią to jednak są to analizy bardzo szczegółowe i wiele mówiące o danym człowieku. Bardzo podoba mi się motyw, w którym można się dowiedzieć jak wychowywać dziecko, na podstawie jego predyspozycji. Dowiedziałam się wiele o sobie i mojej rodzinie, teraz rozumiem czemu mój mąż ma takie cechy a nie inne i łatwiej radzę sobie z jego wadami;) ale także jeśli chodzi o mój charakter to trochę się zmieniło, bo numerologia uświadomiła mi kilka kwestii. Polecam wszystkim miłośnikom numerologii i nie tylko.

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Astronumerologia dla każdego

  Astronumerologia dla każdego

  Poznaj swoje dominujące cech charakteru, dowiedz jaki zawód będzie najlepszy dla Twojego dziecka lub z kim ułożysz sobie życie.

  W pakiecie taniej