Obniżona cena! Pokonaj cienie przeszłości Powiększ
EAN 9788373773981
ISBN 978-83-7377-398-1
Rok wydania 2010
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 120
Oprawa miękka

Pokonaj cienie przeszłości

01001670

Autor: Kazimiera Sokołowska

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

Pokonaj depresję czy nerwicę za pomocą wypróbowanych przez autorkę technik. Pozwól by za chmur wyjrzało słońce.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 punktów lojalnościowych.


Zobacz ebooka 17,36 zł

Książka

Cena katalogowa:

19,10 zł

Oszczędzasz:

6,88 zł

Cena internetowa:

12,22 zł

-36%

19,10 zł

Opis

Czy każdy nowy dzień witasz ze strachem i obawami przed tym, co może on przynieść? Czy nowo poznani ludzie kojarzą Ci się przede wszystkim z zagrożeniem i stresem? Czy jedno pozornie błahe wydarzenie jest w stanie momentalnie popsuć Ci humor?
Jeśli na choć jedno z powyższych pytań Twoja odpowiedź była twierdząca, to niewykluczone, że dopada Cię depresja. Możliwe, że wynika ona z przeżyć z dzieciństwa.
Dowiedz się, jak wyeliminować cienie z przeszłości, które wpływają na Twoje obecne życie. Wykorzystaj niezawodne i wypróbowane przez autorkę techniki terapeutyczne w swoim życiu. Skoro przyniosły ulgę jej, to samo uczynią w Twoim przypadku. Upewnij się także, że nie obarczysz swojego dziecka ciężkim bagażem doświadczeń. A przede wszystkim pozwól przeszłości odejść.

Fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2010-05-24

Co Ci przychodzi do głowy na hasło: dzieciństwo? Mi nasz domek pośrodku łąki, nasz stary pies, który był chyba najprzyjaźniejszym kundelkiem we wszechświecie i... codzienne poniżanie ze strony matki. Każdy rodzic daje się we znaki dziecku - być może teraz pomyślałeś. Uwierz mi jednak, że nie w aż takim stopniu. Ponieważ to, co działo się w moim rodzinnym domu przekraczało tradycyjne granice błędów wychowawczych. Czemu to rozpamiętuję? Bo to, co mnie wtedy spotkało odcisnęło na mnie piętno, które z kolei rzucało cień na moją teraźniejszość. Nie ma znaczenia, że minęło już tyle lat. Nie ma znaczenia to, że zdobyłem tytuł doktorski i znalazłem świetną pracę. Nie miało znaczenia, że założyłem wspaniałą rodzinę. Dopiero dzięki tej książce to wszystko zaczęło mieć naprawdę znaczenie. A ja pozwoliłem mrokom dawnych dni rozpłynąć się w promieniach słońca teraźniejszości.

Napisz opinię

Napisz opinię

Pokonaj cienie przeszłości

Pokonaj cienie przeszłości

Pokonaj depresję czy nerwicę za pomocą wypróbowanych przez autorkę technik. Pozwól by za chmur wyjrzało słońce.

W pakiecie taniej