Obniżona cena! Czakry dla początkujących Powiększ

Czakry dla początkujących

01001695

Autor: David Pond

Studio Astropsychologii

Chakras for Beginners: A Guide to Balancing Your Chakra Ener

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


-28%

Cena katalogowa:

29,20 zł

Nasza cena:

21,02 zł

Książka stanowi doskonałą kontynuację serii dla początkujących wydawanej przez Wydawnictwo Studio Astropsychologii. Autor opowie Ci szczegółowo, czym są czakry, jakie są ich rodzaje i w jaki sposób wpływają one na Twoje relacje międzyludzkie, pracę, zdrowie i samopoczucie. Dzięki osiągnięciu harmonii i zapewnieniu odpowiedniego przepływu energii przez te centra energetyczne organizmu będziesz w stanie wprowadzić ład, porządek i spełnienie w każdej sferze swojego życia - od zawodowego, przez stan zdrowia po sprawy osobiste. Niezawodne narzędzie do diagnozowania Twych wewnętrznych konfliktów, które w konsekwencji blokują Ci dostęp do odczuwania pełni spełnienia. Rozpraw się z nimi dzięki prostym i skutecznym ćwiczeniom i medytacjom.

EAN 9788373774247
ISBN 978-83-7377-424-7
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 192
Oprawa miękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2014-08-31

Czakry dla początkujących.

Cudowna książka polecam bardzo gorąco wszystkim doskonalącym swój rozwój. Dokładnie opisuje,jaka czakra za co odpowiada.Mówi o kolorystyce czakr,jakie są objawy czakr poblokowanych i jak je doładować.Opisuje jaka czakra za co odpowiada w naszym życiu i jak to się przejawia. :)

  • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2010-09-30

Czym tak właściwie są czakry? Wciąż słyszę i czytam o tym czymś, ale nigdy nie zgłębiłam tematu. Wszystkie publikacje na ich temat wydawały mi się być niezwykle skomplikowane. To nie dla mnie - myślałam sobie. No, ale książka "Czakry dla początkujących" to zupełnie inna para kaloszy. Bo jak coś jest dla początkujących to nie może być nadmiernie skomplikowane, prawda? Tak pomyślałam i nabyłam książkę Davida Pond. Dowiedziałam się z niej, że każdy, włącznie ze mną, ma w swym ciele niewidoczne gołym okiem centra energetyczne. Każde z tych centrów odpowiada z jakiś inny aspekt życia i każde kreuje jakąś sferę naszej codzienności. Od miłości, przez seksualność po spełnienie zawodowe. Była to teoria, niezwykle ciekawa, ale tylko teoria. Praktykę jednak też znalazłam u Pana Pond. Poinformował mnie on bowiem, jak mogę zadbać o poszczególne centra energetyczne by zagwarantowały mi one spełnienie. Dzięki ćwiczeniom i medytacjom codziennie "dopieszczam" stan swych czakr i jestem przekonana, że już wkrótce wszystko będzie szło po mojej myśli. I to pomimo, że w tym temacie wciąż jestem zaledwie początkująca.

  • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Czakry dla początkujących

Czakry dla początkujących

Dzięki tej książce dowiesz się czym są czakry i poznasz najprostszą drogę do równowagi ispełnienia