Obniżona cena! Odchudzanie i prawo przyciągania Powiększ
EAN 9788373774353
ISBN 978-83-7377-435-3
Rok wydania 2010
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 176
Oprawa miękka

Odchudzanie i prawo przyciągania

01001698

Autor: Bogusława Krause

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

Zmień swoje nastawienie a Twoja figura pozostanie na zawsze taka, o jakiej marzysz. Przyciągnij do siebie doskonałą sylwetkę!

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych.


Zobacz ebooka 17,36 zł

Książka

Cena katalogowa:

24,20 zł

Oszczędzasz:

8,71 zł

Cena internetowa:

15,49 zł

-36%

24,20 zł

Opis

W kolejnej książce z serii Sekret Prawo Przyciągania, autorka pokazuje, że przekonania są to myśli, które przyjmujemy za pewne i prawdziwe - choć dla innych wcale nie muszą być takie. Kiedy Ty wierzysz, że za duża ilość jedzenia tuczy, to kiedy zjesz za dużo - tyjesz (przy czym „za dużo” jest tylko Twoim bardzo subiektywnym stwierdzeniem). Jeśli uważasz, że masz genetyczne skłonności do tycia, będziesz tyć, choćby z powietrza… To Twoje przekonania wprawiają w ruch Prawo Przyciągania i dlatego się spełniają! Ta książka wyjaśnia, dlaczego większość diet kończy się efektem jo jo, czym jest „pranie mózgu” i na czym polega „efekt placebo”. Przełamuje stereotypowe myślenie o żywieniu, oferuje mnóstwo ćwiczeń do pracy nad przekonaniami i emocjami.

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2010-10-15

Genialna książka. Choćby dla jednego - dla mnie bardzo ważnego - zdania: tuczą myśli i przekonania, które wywołują negatywne emocje. Odkrywcze (dla mnie) i otwierające oczy. Tak jak autorka, przetestowałam na sobie już wiele diet, nieobcy jest mi efekt jo jo, więc kiedy sięgnęłam po książkę "Odchudzanie i PP", nie liczyłam na zbyt wiele. Na szczęście się pomyliłam. Zmiana nastawienia - oto co może zmienić moją wagę. Zaczęłam, i już po pierwszych dniach zaczęłam zauważać różnicę. Najpierw poczułam ulgę, że nie ma rzeczy zakazanych. Że frytki, które uwielbiam, wcale nie muszą dodawać mi kilogramów. Od zmiany nastawienia, frytki są moim odsysaczem i sprawiają, że chudnę. Polecam! Sprawdźcie, co was odchudza. I ile "mądrości" na temat jedzenia wpakowali wam do głowy żywiciele: rodzice, ciocie, babcie....
A w ogóle to jestem jakaś weselsza, pogodniejsza i lżejsza!!!

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2013-03-29

Nic tak nie tuczy jak nasze myśli. Dzięki tej książce zmienimy nastawienie do jedzenia i do poglądów na temat jedzenia. Może nie od razu, ale krok po kroku. I nie będziemy już niewolnikami jedzenia i diet. To my będziemy rządzić jedzeniem a nie ono nami. Książka napisana normalnym nienaukowym językiem, z dowcipem. Pomaga poustawiać sobie wiele spraw na temat jedzenia w głowie.

Oceń 
2011-06-20

Polecam serdecznie ,fantastyczna ksiżka


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Odchudzanie i prawo przyciągania

Odchudzanie i prawo przyciągania

Zmień swoje nastawienie a Twoja figura pozostanie na zawsze taka, o jakiej marzysz. Przyciągnij do siebie doskonałą sylwetkę!

W pakiecie taniej