Magia zmian. Harmonia w życiu według chińskiej filozofii ... Powiększ
EAN9788373774346
ISBN978-83-7377-434-6
Rok wydania2010
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron256
Oprawamiękka

Magia zmian. Harmonia w życiu według chińskiej filozofii ...

01001712

Autor: Anna Czelej

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

Dzięki Annie Czelej, dowiesz się, jak dzięki naturalnym sposobom, odnaleźć harmonię w życiu.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 29 punktów lojalnościowych.


Zobacz ebooka 21,90 zł

Książka

Cena katalogowa:

34,30 zł

Oszczędzasz:

5,10 zł

Cena internetowa:

29,20 zł

Opis

Dzięki Annie Czelej, która od kilkunastu lat żyje według zasad chińskiej filozofii, dowiesz się, jak dzięki naturalnym sposobom, odnaleźć harmonię w życiu. W swoich interpretacjach opiera się głównie o księgę I Ching, zwaną Księgą Przemian - jedno z najwspanialszych osiągnięć myśli ludzkiej. Już w starożytnych Chinach określono związki między zjawiskami w przyrodzie i ich wpływ na człowieka, to tzw. system yin-yang, który znalazł zastosowanie w tradycyjnej medycynie chińskiej, metodzie gotowania według Pięciu Przemian, leczniczych ćwiczeniach Qi Gong i sztukach walki, np. tai chi. Autorka pragnie spopularyzować ten ciekawy sposób widzenia człowieka i otaczającego świata, gdyż takie postrzeganie uświadamia wiele powiązań człowieka z przyrodą.

Pobierz fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2011-01-31

Po przeczytaniu poprzedniej książki tej autorki („Magia zmian”) czułam pewien niedosyt. Kiedy dowiedziałam się, że o tej książce, kupiłam ją bez wahania. Jest tak samo dobra jak poprzednia, a może nawet lepsza, bo traktuje o kwestiach, które dotyczą każdego z nas, czyli związkach międzyludzkich. Ponieważ powoli zaczęłam stosować zasady chińskiej filozofii przyrody w swoim życiu, ucieszyłam się, że mam teraz przewodnik, także po tym jak odnieść te zasady do relacji międzyludzkich. To książka dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat chińskiej filozofii przyrody, a także dla tych, którzy dopiero chcą się dowiedzieć, co to jest. Książki „Magia związków” i „Magia zmian” są naprawdę fantastyczne i moim zdaniem najwięcej zyskacie czytając je obie! :)

  Oceń 
  2011-01-21

  Książka bardzo dobra merytorycznie i napisana w przystępny sposób. Dla wszystkich, którzy chcą poznać tajniki filozofii chińskiej, jak i dla tych, którzy pragną harmonii w swoim życiu.

   Oceń 
   2010-12-09

   To wspaniała publikacja i cieszę się, że powstała. Mój brat od wielu lat praktykuje wschodnie sztuki walki i fascynuje się całą tą filozofią, którą przekazuje im mistrz na zajęciach. Próbował mnie tym „zarazić” ale jakoś nie mogłam złapać bakcyla. Pewnego dnia podrzucił mi książkę Anny Czelej i powiedział, że dzięki tej publikacji w końcu dowiem się o co mu chodzi. I miał rację. Autorka w bardzo klarowny sposób przedstawia zasady, według których od kilku tysiącleci żyją ludzie w Chinach, i które są coraz bardziej popularne w Zachodnim, współczesnym świecie. To książka dla wszystkich, którzy chcieli by choć trochę poznać zasady, które rządzą światem. Którzy chcieliby się dowiedzieć jakie związki są między ludźmi a przyrodą lub tych, którzy pragną wprowadzić harmonię w swoim życiu. To wszystko osiągnięcie, dzięki chińskiej filozofii przyrody, w którą najpewniej wprowadzi was ta publikacja.


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Magia zmian. Harmonia w życiu według chińskiej filozofii ...

    Magia zmian. Harmonia w życiu według chińskiej filozofii ...

    Dzięki Annie Czelej, dowiesz się, jak dzięki naturalnym sposobom, odnaleźć harmonię w życiu.

    W pakiecie taniej